Samsung Galaxy A30 Ekran Değişimi Fiyatı 499 TL

499,00 

Açıklama

Samsung Galaxy A30 ekran değişimi 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde, Orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Verilen tüm Samsung ekran değişimi işlemleri 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan teknisyenlerimiz tarafından 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altına alınmaktadır…

20 Dakika İçerisinde Göz Önünde Samsung Galaxy A30 Ekran Değişimi

Ekran kazaları sonrasında iş ve sosyal yaşantınızda herhangi bir aksaklık yaşamanızın önüne geçmek amacı ile 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde bir gizli bölmeye geçmeden. Samsung Galaxy A30 ekran değişimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilmesi sayesinde cihazınızı almış olduğunuz ilk günkü kadar tam randıman ile kullanabileceksiniz…

Samsung Ekran Değişimi Sonrasında Ekran Koruyucu Hediye!

Ticari kaygıların her daim ikinci plana atıldığı Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından almış olduğunuz Samsung Ekran Değişimi hizmeti sonrasında olası kaza risklerine karşı ekran koruyucu hediye ediyoruz. Bu önlemimiz sayesinde iki kat daha telefonunuzu koruyabilirsiniz.

Öğrencilere %10 İndirim Fırsatı İle Ekran Değişimi!

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında ekran değişimi hizmetlerinde öğrencilerde düşünülmektedir. Yapılacak olan işlemler öncesinde teknisyenlerimize öğrenci kimlik kartlarını gösteren öğrenci arkadaşlarımız anında %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir.

Ekran değişimi ücretsiz kargo hizmeti

Kargo gönderirken nelere dikkat etmeliyiz.

Göndereceğiniz kutunun için bir kağıda yazılmış isim ve soyisminizi ile beraber adres bilginizi ve telefon numaranızı yazınız. Telefonun içinde simkart ve hafıza kartılarınızı çıkartınız.

 

Formatsız Samsung galaxyA30 Ekran Değişimi

Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip Samsung Ekran Değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda.  Sizler için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraflarınızda herhangi bir kayıp yaşamanızın önüne geçme amacı ile teknik işlemler sırasında kesinlikle bir format işlemi uygulanmamaktadır. Teknisyenlerimiz gerekli gördükleri durumlarda yedekleme işlemleri de yaparak verilerinizin %100 güvenliğini sağlamayı amaçlamaktadırlar.

Mükemmel Performanslı Cihazlar İçin Kadıköy Cep Dünyası!

Samsung Ekran Değişimi alanında deneyime sahip olan teknisyenler tarafından verilen bu hizmetler sonrasında cihazınızdan daha önce almadığınız kadar tam randıman alabileceksiniz.

Çünkü Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile ekran değişimi yapmaktadır.

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden size özel Samsung Galaxy A30 ekran değişimi fiyatı almak ve Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Müşteri yorumlarını okumak için tıklayanız

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy A30 Ekran Değişimi Fiyatı 499 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.