Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi Fiyatı

499,00 

Samsung A50 Ekran Değişimi Fiyatı 499 TL olup maksimum 30 – 40 dakika içinde göz önünde yapıp teslim etmekteyiz.

Açıklama

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulan Samsung A50 ekran değişimi işlemleri 20 dakika içerisinde hiçbir gizli bölmeye geçilmeden yapılmaktadır. iç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde değiştirildiği Samsung Ekran Değişimi işlemleri sonrasında cihazınızı sıfır ayarında kullanabilmenin mutluluğuna erişebileceksiniz…

Kırık Samsung A50 Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri asla yan sanayi parçalar kullanmazlar. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olan Kadıköy Cep Dünyası’nda Samsung A50 ekran değişimi sırasında değiştirilen tüm parçalar AA plus kalitesindedir.
İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın tamamen değiştirildiği bu işlemler sonrasında ekran dokunmatiği ve görüntü kalitesi muazzam seviyelere ulaşır. Ekran koruyucu hediye edilen bu hizmetler sonrasında olası kazalara karşı önleminizi de iki kat artırmayı başarmış olursunuz…

samsung a50 ekran değişimi
samsung a50 ekran değişimi

Neden Samsung Ön Cam Değişimi Yapmıyorsunuz?

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında teknisyenler Samsung Ekran Değişimi işlemlerinde asla sadece ön cam değişimi yapmazlar. Çünkü cam değişimi sırasında hangi teknik uygulanırsa uygulansın ön cama yüksek ısı uygulanmak zorundadır. Uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ise ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar tahrip olur. Bunun sonucunda kısa bir kullanım sonrasında ise ekran dokunmatiği iyi çalışmaz ve ekran görüntü kalitesinde ciddi düşüşler yaşanır.

Ekran değişimi sırasında Fotoğraflarım ve Videolarım Silinir Mi?

Hayır, Samsung A50 ekran değişimi işlemleri sırasında teknisyenlerimiz herhangi bir format işlemi uygulamadıkları için fotoğraf, video ve belgelerinizde bir kayıp yaşamanız söz konusu olmaz. Ekran değişimi alanında uzman olan teknisyenlerimiz gerekli gördükleri durumlarda yedekleme işlemleri de yaparak olası veri kayıplarınızın önüne geçmeyi amaçlamaktadırlar.

Samsung Ekran Değişimi Sonrasında Cihazımın Performansında Düşüş Olur Mu?

Kesinlikle olmaz! Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olmalarının yanı sıra bu işlemleri komple bir şekilde yani iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirdiklerinden dolayı performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden size özel Samsung Galaxy A50 ekran değişimi fiyatı almak ve Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Ekran değişiminde ücretsiz ptt kargo güvencesiyle

Kargonuzun bize ulaşmasıyla birlikte 1 saat içerisinde sizleri eğer müsaitseniz görüntülü arayıp telefonunuzun ekran değişimi ve tamiri boyunca canlı izlettiriyoruz aynı gün içerisinde cihazınızı kargo ile sizlere gönderiyoruz. Telefonlarınızın bu tamirlerini gerçekleştirmemiz için yapmanız gereken sadece, anlaşmalı olduğumuz size en yakın PTT kargo firması aracılığıyla telefonlarınızı bizlere göndermenizdir.

Gönderilen telefonların üzerinde lütfen aksesuar, Hafıza Kartı, Sim Kart, Kılıf vs. göndermeyin. Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen özenli bir şekilde paketleyin. Telefonunuzun geri gönderilecek adresini, isim soy isim ve gsm numaranızı kargo içerisine not olarak ekleyiniz. Telefonunuzun Ekran değişimi yada Cam değişimi işleminden sonra test edebilmemiz için üzerinde ekran kilidi olmamalıdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYET YORUMLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.