İndirim!

ALCATEL İdol 4 Ekran değişimi fiyatı 299 tl Kadıköy ALCATEL Ekran Değişimi

269,00 

Alcatel Onetouch İdol 4 Ekran Değişimi-Göz Önünde Alcatel Onetouch İdol 4 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 392 Kategoriler:

Açıklama

Alcatel İdol 4 ekran değişimi 20 yıllık uzman teknısyenmiz tarafından yanınızda hiç bir bilginiz silinmeden maksimum 20 dakika içinde yapıp teslim ediyoruz.

Kesinilikle Alcatel İdol 4 ön cam değişimi yapmıyoruz ekran+cam+çerçeve+ panel olarak komple  değiştiriyoruz.

Nedeni ise Alcatel İdol 4 ekran değişimi cam sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır.Isıya maruz bırakılan iç ekran daha sonra piksell hatası meydana gelir yapıştır lan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sıvı yapıştır çı hem telefonun hemde ekranın içine akıp telefonunuza  zarar verir.

Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servisimizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur.

Ekran ve cam değişiminde dikkat etmeniz gereken nokta şunlardır
– Telefonunuzu açtığınızda hiç görüntü yok ise   ekran değişimi yapmanız gerekmektedir.
– Kullanılmakta olan ekranlar orjinale yakın 1. sınıf kalitede olup, seri numaralı ve full tek parça yani iç ekran + dokunmatik + ön cam + panelden oluşmaktadır.

Ekranım Kırıldı!

Ön cam çatladı!

Dokunmatik çalışmıyor!

Ekranda mürekkeplenme oluştu!

Ekran arka yüzeyinde lekeler var!

Ekranda donmalar oluyor!

Yukarıdaki sorunlardan herhangi birisi cihazınızın ekranında bulunuyorsa Komple Ekran değişimi yaparak bu sorunu çözüyoruz.

Alcatel İdol 4 modeline ait diğer tüm arızaların tamir işlemlerinide 1 saat gibi kısa sürelerde yapıyoruz.

Alcatel İdol 4 Kulaklık değişimi

Alcatel İdol 4 Mikrafon değişimi

Alcatel İdol 4 Batarya değişimi

Alcatel İdol 4 Hoparlör değişimi

Alcatel İdol 4 şarj soketi ve şarz filimi değişimi

Alcatel İdol 4 ön kamera değişimi

Alcatel İdol 4 arka kamera değişimi

Alcatel İdol 4 anakart tamiri

Alcatel İdol 4 yazılım yüklemesi

Alcatel İdol 4 JTAG Boot repair işlemi

Alcatel İdol 4 sıvı temas tamiri (sıvı temas cihazlara garanti verilmemektedir.)

Alcatel İdol 4 kasa değişimi

Alcatel İdol 4 home tuşu tamiri-değişimi

Alcatel İdol 4 kamera camı değişimi

Alcatel İdol 4 yan ses tuşları değişimi

Alcatel İdol 4 on off power buton tamiri

YOL TARİFİ 1

TAMİR SÜRECİ

Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla

telefonlarınız son teknoloji makinalar ve uzman kadromuzla birlikte mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz.Tamir süresi boyunca sizinle irtibata olup herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz.

NEDEN KADIKÖY CEP DÜNYASI ?

Kadıköy cep dünyası olarak bu sektörde 15. yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizlere her zaman hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunarak  müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

Alcatel ekran tamiri,Alcatel ekran değişimi, Alcatel İdol 4 ekran tamiri, Alcatel İdol 4 ekran değişimi, Alcatel İdol 4 ekran değişimi tamiri,Alcatel İdol 4  ekran değişimiAlcatel İdol 4 ekran değişimi, Alcatel ekran değişimi, Alcatel ekran  değişimi kadıköy,Alcatel İdol 4 ekran değişimi kadıköy,Alcatel ekran  değişimi kadıköy,hızlı ekran değişimi tamiri

         NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

irtibat telefonlarımız

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0532 414 82 90

İncelemeler

  1. Mustafa

    Hızlı hizmet kaliteli ürünleri ile gerçekten doğru çözüm arayanlara tavsiye ediyorum. 15 Dakika da oldukça zor bulunan bir ürün olmasına rağmen sorunumu hallettiler

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.