Lenovo Şarj Soketi Değişimi
Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / Blog / 0 Yorum

Lenovo Şarj Soketi Değişimi

Lenovo şarj soketi değişimi işlemlerini yapan servis olarak, müşterilerimize garantili ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. Lenovo mobil cihazların şarj soketleri ile ilgili tüm sorunları anında çözüyoruz. Servisimizde, cihazların tamir işlemleri yapılırken, kayıtlı bilgiler kopyalanmaz, okunmaz ve arızalı parça haricinde parça değişimleri yapılmaz.

Müşterilerimizin bu tür endişelere kapılmaması için uzman elemanlarımız ile verdiğimiz tüm hizmetleri, müşterilerin gözü önünde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz, lenovo cihazlarını bizlere teslim ettiği andan itibaren tüm işlemler kamera ile takip edilmektedir. Müşterilerimizin gözü önünde gerekli kontrolleri yapıyor ve arıza tespitinden sonra şarj soketi değiştirme işlemlerine başlıyoruz.

Lenovo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Lenovo mobil cihazların şarj soketlerinde çeşitli nedenlerden dolayı hasarlar meydana gelebiliyor. Lenovo şarj soketi değişimi uzman elemanlarımız tarafından yapılmakta, müşterilerimize işlem garantisi vermekteyiz. Alanında uzman elemanlarımız, tüm cihazların şarj soketi değişim işlemlerini, arıza tespitinden sonra özel ekipmanlarla yapıyor.

Müşterilerin en büyük endişeleri arasında telefondaki bilgiler silinir mi konusudur. Şarj soketi değişimleri sırasında telefondaki hiçbir bilgi silinmemekte ve işlem sonrası tüm bilgilere ulaşılabilmektedir. Şarj soketi değişimi işlemleri için cihazın içi zarar vermeden açılır. Şarj soketi bağlantıları ve soket uçları kontrol edilir.

Kirlenmeler varsa temizlenir ve şarj alıp almadığı kontrol edilir. Şarj soketinin çeşitli yerlerinde kırılmalar varsa yenisi ile değiştirilir. Şarj soketi 6 ay garantilidir ve değişim sonrasında müşteriye cihazın şarj aldığı gösterildikten sonra cihaz teslim edilir. Şarj soketi değişimi işlemlerinin tümünü garantili olarak yapıyoruz.

Lenovo Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Şarj soketinde meydana gelen arızalar, cihazın şarjı bittiğinde kullanılamayacağı anlamına gelir. Bu sorun ile karşılaşanlar hemen güvenilir servis araştırması yapar. Google haritalarda, hizmetleri ile ilgili yüksek olumlu müşteri yorumları alan teknik servis olarak müşterilerimize en güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Şarj soketi değişimi fiyatı konusunda da her türlü yardımı sunuyor ve uygun fiyatlı değişimler yapmaya çalışıyoruz.

Lenovo cihazlarda şarj doldurmama sorunu, şarj soketinin kırılması ya da oluşan kirlilikten kaynaklanır. Alanında uzman elemanlarımız, ilk olarak şarj kablosu kontrolü yapıyor. Müşterinin kullanmış olduğu şarj kablosu içerisinde kırılmalar meydana gelmişse cihazın şarj doldurmamasına neden olacaktır. Servisimizde farklı şarj kablolarını deneyerek ilk testi yapıyoruz.

Daha sonra şarj soketi girişi kontrol ediyoruz. Şarj soketinde kırılma varsa cihazı açarak değiştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 7/24 kamere ile takip edilen bir alanda ve müşterinin gözü önünde yaptığımız işlemlerle şarj doldurmama sorunu en kısa sürede çözüyor ve telefonu sağlam olarak teslim ediyoruz.

Lenovo Şarj Almama Sorunu

Lenovo şarj almama sorunu yaşandığı anda birçok kullanıcı panik yapmaya başlar. Servisimiz hizmetleri hakkında bilgi sahibi olanlar, servisimizde, şarj soketi tamir ve değişim işlemlerinin dakikalar içerisinde yapıldığını bilmektedir.

Şarj almama sorununun doğru tespit edilmesi için tüm hizmetlerimizi alanında uzman elemanlarımız ile veriyoruz. Şarj soketi üzerinde meydana gelen kirlenme ve oksitlenmeler kısa süreli elektrik akımı kesintisine neden olabilecektir. Bu durum cihazın şarj almamasına neden olabilir. Şarj kablosunu takarken aşırı güç uygulanması bazı modellerde, şarj soketi ayaklarının zarar görmesine ve bağlantı yerlerinden kopmasına neden olabiliyor.

Lenovo modelleri için şarj almama sorunun birçok nedeni olabilmektedir. Müşterinin yanında yapılan bu kontroller, arızanın nedenini bulmamızı ve gerekli işlemleri yapmamızı sağlıyor. Şarj almama sorunu ile karşılaşanlar, servis hizmetlerimiz hakkında telefonla bilgi alabiliyorlar.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Lenovo şarj soketi değişimi fiyatı arıza türüne ve telefon modeline göre değişmektedir. Lenovo modelleri için şarj soketi fiyatlarını müşterilerimize model seçeneklerine göre sunuyoruz. Lenovo markasına ait tüm modellerin tamir işlemleri ve parça değişimi işlemlerini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Şarj soketlerinde meydana gelen arıza türleri, tamir ya da parça değişimi ile giderilmektedir.

Lenovo modelleri için şarj soketi fiyatlarının 100 TL ile 250 TL arasında olduğunu tüm müşterilerimize sitemiz üzerinden gösteriyoruz. Bizlere telefonla ulaşan müşterilerimize de işlem fiyatları hakkında bilgi veriyoruz. Yüksek olumlu müşteri yorumları alan bir servis olduğumuz için cihazlarını bizlere kargo ile gönderen müşterilerimize de tüm hizmetlerimizi en hızlı şekilde veriyoruz. Tamir işlemleri tamamlanan telefonlar, kargo ile hemen gönderilmektedir.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments