İphone İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır

İphone iç ekran kırılması nasıl anlaşılır diye internet araştırmalarını yapan kişiler, kendi ekranlarında gördükleri görüntülerin benzerini internet sitelerinde de görebileceklerdir. İç ekranlar kırıldığında telefonların görüntüleme sistemi tamamen bozulmaktadır. Ekran açık durumda olmaya devam etse de belirli bölümlerinde görüntü tamamen kaybolmuştur.

İç Ekran Kırılması Sonrasında 6 Ay Garantili Olarak Göz Önünde iPhone Ekran Değişimi için Tıklayın : iPhone Ekran Değişimi

İç ekran kırılması durumunda dış camda bir sorun olmaz ancak telefonun bu şekilde kullanımı da mümkün olmamaktadır. İç ekranın kırıldığı bölge kadar görüntü kaybı yaşanmaktadır. Bazı telefonlarda ekranın yarısından fazlasında görüntü kaybolurken bazı telefonlarda çok küçük bir bölge kırılabilmektedir. Yeşil, mavi ya da sarı renklerde görülen bu bölgeler, normal şartlarda ekranda olması gereken görüntüyü dışarı aktarmamaktadır. Bu durumlar ile karşılaşan kişilerin en kısa sürede onarım için profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir.

İphone İç Ekran Kırılması Nasıl Önlenir?

İphone iç ekran kırılması nasıl anlaşılır sorusunu soran kişiler, genellikle bu sorunu yaşamış olan insanlardır. Bu sorunu bir defa yaşayan ve tekrarlanmamasını isteyen kişilerin ilk olarak nedenlerini irdelemesi çok doğru bir karar olacaktır. Sonrasında telefonların bu sorunu yaşamaması için alınması gereken önlemlerin uygulamaya sokulması gerekir. İphone modellerinden herhangi birisine sahip olan kişiler, iç ekranlarının kırılmasını istemiyorlarsa;

  • Ekran koruyucu kullanımına,
  • Telefonlarının çok fazla ısınmamasına,
  • Bataryalarının şişmeye başlamamasına,
  • Şarjları dolmasına rağmen hala şarjda bekletilmemesine dikkat etmelidirler.

Bu etmenlerin tamamına dikkat eden kişiler iphone iç ekran kırılması sorununu tekrar yaşamayacaklardır. Burada, tercih edecekleri yeni ekranın kalitesi de önem arz etmektedir.

İphone İç Ekran Değişimlerinde 15 Dakikada Onarım Hizmeti

Firmamızın çalışanları her gün onlarca farklı telefonu incelemektedir. Belirli bir tecrübe seviyesine ulaştıklarında sorunlar ile karşılaştıkları an çözüm için gerekli işlemler yapmaya başlanmaktadır. Firmamızın tüm çalışanları bu seviyede hizmet verirken iç ekran kırılması durumunda tek çarenin ekranların değişmesi olduğunu da bilmektedirler.

Bu bilgiyi iphone sahipleri ile paylaşan çalışanlarımız, sonrasında ekranların değişim işlemlerine başlamaktadır. Bu değişim işlemlerinde çalışanlarımıza 15 dakika verilmesi yeterli olmaktadır. Ekip arkadaşlarımız, 15 dakika gibi kısa bir sürede ekranlarınızı değiştirerek sizlere telefonlarınızı teslim etmektedir.

 

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Poyraz
Poyraz
2 yıl önce

Selamün aleyküm hocam iPhone 7 telefonumun iç ekranı kırıldı nasıl anlaşılır? Görüntü hiç yok telefonum da acaba iç ekran mi kırıldı?

Müzeyyen Senar
Müzeyyen Senar
2 yıl önce

Merhaba telefonumun ekraninda görüntü yok ama herşey çalışıyor iPhone iç ekran kırılması mı olmuş yardımcı olursanız sevinirim

admin
2 yıl önce

Merhaba Müzeyyen Senar, Büyük ihitmal ile iç ekran kırılması gerçekleşmiştir. Görüntünün olmaması ve tüm diğer aksanların çalışması bunun işaretidir. Firmamızda ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız. Dilerseniz ücretsiz arıza tespit hizmetimizden yararlanıp sorunun neden kaynakladığını öğrenebilirsiniz.

Sebamed Güneş
Sebamed Güneş
2 yıl önce

Ekranimda görüntü yok ama ses var tuş kilidine giriyor herşey tamam ekranda kırık ta yok ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden