iPhone Hücresel Veri Açık Ama İnternet Yok

Son zamanlarda birçok iPhone kullanıcının karşılaştığı sorunlardan biri de hücresel veri problemleridir sorun ise internet paketim var hücresel veri acık ama giremiyorum . Hücresel veri açık olmasına rağmen kullanıcı telefondan internete erişim sağlayamaz. Bu durum akıllı telefon kullanıcıları için oldukça büyük bir problemdir. iPhone hücresel veri sorunu ile karşılaşılması durumunda yapılması gerekenler ise oldukça basittir.

iPhone Tamiri Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

İnternet paketim var internete giremiyorum

iPhone hücresel veri açık ama internet yok şeklinde problemlerin artış gösterdiği son zamanlarda, iPhone kullanıcıları oldukça sıkıntılı bir süreç içerisine girmiştir. internet paketim var hücresel veri acık ama giremiyorum gibi sorunların Çeşitli çözüm yolları ile yaşanan bu sorunun üstesinden gelmeye çalışsalar da çoğu zaman işin içinden çıkmazlar. Ancak iPhone hücresel veri sorunu birtakım yöntemler ile kolayca çözülebilir. Sizlere anlatacağımız öneriler ile siz de yaşadığınız bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

iPhone Hücresel Veri Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Hücresel veri sorununu düzeltmek için çeşitli çözüm yolları bulunur. Bunları sizler için sıralamadan önce çözüme ulaşana kadar denemenizde fayda olduğunu söylemek isteriz. Şimdi ise iPhone hücresel veri açıkken internete girmiyor ise neler yapılabilir? daha yakından bakalım.

İnternete girmem için hangi ayarları yapmam lazım

  • İlk olarak telefonu kapatın ve açın.
  • Sonuç alamdıysanız veri dolaşımını açmayı deneyin. (Ayarlar -> Hücresel Veri -> Hücresel Veri -> Veri Dolaşımı)
  • Ağ ayarlarını sıfırlayın. (Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla)
  • Uçak Modu etkin ise kapatın. Telefon uçak moduna alındığında şebeke başta olmak üzere hücresel veri kullanımı durur.
  • iOS güncellemelerini yükleyin.
  • Yedekleme yaptıktan sonra telefonu fabrika ayarlarına getirin.
  • Telefonu tamamen sıfırlamayı deneyin.

Bütün ayarları yapmama rağmen internete giremiyorum

Tüm bunlara rağmen iPhone hücresel veri problemi üstesinden gelme konusunda başarılı olamadıysanız, donanımsal bir sorun olabilme ihtimali yüksektir. Bunun dışında yazılımsal bir sorundan da bahsedilebilir. Eğer kendi imkanlarımız ile hücresel veri sorununun çözüm getiremiyorsanız, siz de hemen telefon arızaları konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere deneyimli ve uzman personel kadromuz ile hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Bizimle yaşadığınız hücresel veri sorunlarından kurtulabilir ve ardından telefonunuzda internete girmeye başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek ve sonrasında geri kalan her şeyi bize bırakmaktır.

Videolarımızı izleyip Youtube kanalımıza ABONE olabilirsiniz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sem
Sem
2 yıl önce

Teşekkürler 🙏

Ada Erciyaş
Ada Erciyaş
1 yıl önce

Wifi de olmuyor hücresel veri de ve belirli uygulamalarda çekiyor safari ve Spotify gibi ama YouTube ve Instagramda çekmiyor birden gitti ve geri gelmiyor