Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

iPhone Ekranda Görüntü Var Dokunmatik Çalışmıyor

iPhone telefonlarda bazen ekranda görüntü olsa bile dokunmatik panelin çalışmadığı iphone dokunmatik basmıyor gibi durumlar olur. Aslında telefonda hiçbir sorun yokmuş gibi gözükür, ancak kullanıcı ekrana müdahale ettiği sırada kontrolü dışında bazı durumlar gelişir.

iphone Ekran Dokunmatik Basmıyor ne yapmalıyım?

Böyle bir durumda dokunmatik ekranda meydana gelmiş olan bir problemden söz etmek mümkündür. iPhone ekranlarında yaşanan bu problemler genelde forum sitelerinde iphone 6 ekran sorunu olarak karşımıza çıkar ve kullanıcılar karşılaştıkları bu sorunlara çözüm yöntemleri arar.

iPhone Ekranlarda Arıza Nedenleri

iPhone ekranda görüntü var dokunmatik çalışmıyor şeklinde sorunlar karşısında ilk olarak yapılması gereken sorunun kaynağı inmektir. Yaşanan sorunun kaynağına indirilerek daha etkili çözümler elde etmek mümkündür. iPhone telefonların ekranlarında yaşanan arızalar çoğu zaman ekranı kendisi ile alakalı olmakla birlikte bazen de neden kaynaklı olabilir. Anakart nedeniyle oluşan ekran arızalarında multi touch özelliği devre dışı kalır ve kullanıcı tepkilerini dışında hareket eder. Bunun dışında oluşan arızalarda ise ekran genelde kullanıcıların verdiği direktifleri yerine bağımsız hareket ederek tıklamalar yapar. Böyle bir durumda ekran tamir edilmesi ya da değişmesi gerekir.

Telefon tamiri pazar günü kadıköy

iPhone Dokunmatik Panel Onarım ve Değişim Hizmetleri

Ekran ve dokunmatik panel değişimi hizmetlerini öne çıkan firmamız, siz müşterileri için kaliteden ödün vermeden ve titiz bir çalışma örneği ile sorunlarınıza çözüm bulur. Firmamız bünyesinde iphone 6 dokunmatik sorunu çözümü ve diğer tüm iPhone modelleri dokunmatik panel arızaları kısa süre içerisinde giderilir. Firmamızda ekran ve dokunmatik panel onarımında verilen hizmet aşamaları aşağıdaki gibidir;

  • Öncelikle telefonlar için reset atma işlemi uygulanır.
  • Daha sonra yazılım güncelleme yapılır ya da yazılım tekrar yüklenir.
  • Ekranı daha önceden değiştirilip değiştirilmediği kontrol edilir.
  • Yeni bir ekran ile telefonda deneme yapılarak mevcut ekranın sorun olup olmadığına bakılır.
  • Eğer problem anakart kaynaklı ise yeni bir ekran ile telefonda test yapılır.

iPhone Tamiri Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi
Cep Telefonu Ekran Değişimi

Dokunmatik sorunu yüzünden ekran basmıyor

Yapılan tüm işlemlerin sonucunda ekran sorunu giderilmediği durumlarda arızalı dokunmatik panel firmamız tarafından değiştirilir ve gerekli kontroller yapılarak siz müşterilerimize teslim edilir. Sizde yaşadığınız iPhone dokunmatik önemli sorunlar için hemen firmamıza gelin ve sizlere profesyonel çözümler sunalım.

  • Bizimle iletişim Kurmak için Burayı Tıklayın
  • Diğer Modeller ve Tamir hizmetleri için Burayı Tıklayın
  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments