İphone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer mi?

İphone ekran kırılması garanti kapsamına girer mi sorusunun cevabını araştıran mağdurlar, olumsuz yanıtlar alacaklardır. Ekranlarını doğru bir şekilde korumadıkları için ekranları kırılan iphone kullanıcıları, ödenmesi gereken ücretleri kendi cebinden karşılamak zorunda kalmaktadır. İphone kuruluş anından itibaren, kullanıcı hatalarına karşı bir garanti sunmamaktadır.

Telefonlara kullanıcı hataları ile verilen hasarların karşılanması için kasko hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetleri tercih eden kişiler, iphone ekranları kırılsa dahi bunları ücretsiz olarak yaptırabilmektedir. Bunun için de telefonları satın aldıkları anda ekstra kasko ücretlerinin ödemeleri gerekmektedir. Kaskolarını almayan kişiler, firmamız gibi profesyonel onarım ekipleriyle iletişime geçerek ekranlarını uygun fiyata değiştirebilmektedir.

İphone Ekran Kırılması Sonucu Onarımlar Nasıl Yapılabilmektedir?

İphone ekran kırılması garanti kapsamına girer mi sorusunun yanıtını olumsuz olarak alan kişiler, zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçmektedir. İphone telefonlar, son derece popüler olduğundan firmamıza bu taleplerle gelen çok sayıda kişi yer almaktadır. Firmamız, bu durumda olabildiğince kısa sürede hizmetleri tamamlamayı amaçlar. Bunun için;

  • Telefonların kırılmış olan ekran takımlarının çıkarılması,
  • Yerine yeni ekran takımlarının takılması,
  • Koruyucu ekranların ekran üzerine eklenmesi,
  • Ekranların çalışıp çalışmadığının denetlenmesi,
  • Ekranların kullanıcılara teslim edilmesi aşamaları çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Telefonlarınız bizlere ulaştığı anda hemen onarım işlemlerine başlanmaktadır. Telefonlarınızın sıra bekleme gibi bir durumu söz konusu olmamaktadır. Onarım için gönderilen iphone telefonlar en kısa sürede onarılmaktadır.

iPhone Tamiri Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

İphone Ekran Değişimlerinde 15 Dakikada Telefonu Teslim Ediliyoruz

Ekranlarının kırılmasını engelleyemeyen kişiler, bizlere ulaşım sağladıklarında alacakları hizmetten de haberdar oluyorlar. Ekranlarda yaşanan kırılma durumlarında yapılabilecek olan herhangi bir onarım bulunmamaktadır. Direkt olarak ekranların değiştirilmesi gerekli olmaktadır. Sürekli olarak firmamızın elinde iphone ekranları yer alırken yeni ekranların montajı hemen yapılabilmektedir.

Bu işlemler yapılırken telefon sahiplerinin beklemesi gereken süre yalnızca 15 dakika olmaktadır. Bunun için de firmamıza gelen kişiler, rahatlıkla ekranlarını kısa sürede yeniletebilirler. Ödeme seçeneklerinde de her zaman avantajlı kampanyalarımız bulunmaktadır. Böylece iphone kullanıcıları firmamıza gelerek ekranlarını en iyi şartlar altında yenileri ile değiştirme fırsatı bulacaklardır.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rahman Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Rahman
Ziyaretçi
Rahman

iPhone ekranım kırıldı garantiye girer mi diye kara kara düşünürken birden bire burada buldum kendimi sonucunu üzülerek aldım ama diğer sayfalarda boş boş geçirdiğim zamana