Yazan:admin / BlogBlog / 2 Yorum

iPhone Ekran Değişimi Samsun Balıkesir Maraş – Telefon Tamircisi

Ekran sorunları Samsun Balıkesir Maraş servisi olarak tüm ekran kırılması çatlaması gibi durumlarda telefoncu ihtiyacınıza koşmaktadır. İşlemlerimizi göz önünde yapmamız ve ücretsiz kargo hizmeti ile güven konusunda da oluşan ön yargıları kırmaktadır. Kargo ile gelen cihazlar firmamıza ulaştığı zaman cihaz sahibi arayıp tüm işlemleri canlı bir şekilde izletmekteyiz.

Ekran Değişimi Servisi Samsun


iPhone ekran değişimi Samsun;
Telefon ekranında oluşan siyah ekran görüntüsü, hiçbir cep telefonu kullanıcısının görmek istediği bir görüntü değildir. Bu ekran sorunu birçok akıllı telefonda görüldüğü gibi zaman zaman birçok nedenden kaynaklı olarak iphone cep telefonu cihazlarında da meydana gelmektedir. Özellikle iphone cep telefonlarında meydana gelen siyah ekran sorunu; yazılımdan ya da donanımdan kaynaklanabileceği gibi bir olasılıkla da cihaz kilitlenmesinden meydana gelebilen bir ekran sorunudur.

İphone cihazınızın ekranı siyah görüntüye büründüyse, cihazınız çalıştığı halde ekranda hiçbir şey göremiyorsanız sorun muhtemelen yazılımsal bir sorundur. Öncelikle telefonunuzu kapatıp tekrar açmayı deneyebilirsiniz. Eğer sorun yazılımdan kaynaklanıyorsa ekranınız geri gelecektir. Cihazınızın kendisini kilitlemesi de siyah ekran görüntüsüne sebep olabilir. Bu durumda da cihazınızın kapatma tuşu ile Home tuşuna aynı anda 10 saniye kadar basılı tutarak cihazınıza hard reset attığınızda da bu kilit ortadan kalkacaktır.

Siyah ekran görüntüsünün nedeni donanımsal ise bu durumda sizin müdahale edebileceğiniz bir durum yoktur. Eğer sorun donanımsal ise cihazınızın ekranında, şarj soketinde ya da şarj giriş yerinde arıza olması muhtemeldir. Eğer cihazınızın şarjı bittiğinde şarja taktığınız halde cihaz dolmuyor ise cihazınızın kendisini açacak enerjisi dahi kalmamıştır. Böyle bir sorunun altında da batarya değişimini gerektiren donanım arızası yatmaktadır. Bu gibi donanım hatalarında kendiniz müdahale etmeden mutlaka yetkili servise başvurmanız doğru olacaktır.

 Ekran Değişimi ve Telefoncu Balıkesir

İphone ekran değişimi Balıkesir; İphone cep telefonu cihazlarında zaman zaman birçok nedenden dolayı dikine çizgiler oluşabilir. İphone cep telefonunuzun ekranında meydana gelen dik çizgiler ilk başta oldukça az olsa da zaman içerisinde ekranınızın tamamını kaplayacak karda fazla olup ekranınızı tamamen kullanılamaz hale getirebilmektedir. Ekranınız üzerinde dik çizgi oluşma sorunu var ise bu sorun sizin çözemeyeceğiniz bir ekran sorunudur. Çok fazla vakit kaybetmeden onarım yaptırmanız cihazınızın sağlığı için en iyisi olacaktır.

İphone cep telefon ekranlarında dikine çizgilerin meydana gelmesinin birçok nedeni vardır. Bu nedenlerden birisi öncelikle cihazınızın sıvı ile temas etmesi ve ekran mekanizmasının oksitlenmeye başlamasıdır. Sıvı madde cihaz içerisine nüfuz ettikçe ekranınızın üzerindeki dikey çizgiler de artmaya başlayacaktır. Eğer cihazınız sıvı ile herhangi bir temas içerisine girmemiş ise bu gibi durumlar kimi zaman ekranın görüntüyü meydana getiren kablolarından meydana gelmektedir. Ekran kabloları zarar gördüğünde ekranda dik çizgiler görülmeye başlanabilir.

İphone cep telefon ekranlarında dik çizgi sorunları ancak ekran mekanizmasının değiştirilmesi ile çözülebilecek bir ekran sorunudur. Sıvı ile temas, ekran kablolarının bozulması ya da dokunmatik entegresi gibi sorunlar tamamen ekran mekanizmasından kaynaklı sorunlardır. Dolayısıyla da eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız mutlaka cihazınızı firmamız gibi güvenli ve şeffaf iphone ekran değişimi yapan firmaya götürmelisiniz.

 Cep telefonu tamiri ve Ekran Değişimi Servisi Kahramanmaraş

İphone ekran değişimi Maraş; Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi iphone cihazlarda da telefon açılmaması, ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar sıkça yaşanmaktadır. İphone ekranınız karardıysa, kapandı ve açılmıyorsa ya da tamamen donduğu için size herhangi bir işlem yapmaya izin vermiyorsa bu durumda birkaç yapabileceğiniz müdahale bulunmaktadır. Öncelikle sorunun yazılımdan mı yoksa donanımdan mı olduğunu saptamanız gerekmektedir. Çünkü ekran kapanması iphone cihazlarda yazılım karışıklığından meydana gelebiliyor. Bunu anlamanın en kolay yolu; öncelikle cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Bu işlem işe yaramadıysa cihazınızın ekranı hala açılmadıysa cihazınıza hard reset atmalısınız.

 

Ekran kapanma sorunu yazılımdan kaynaklanıyorsa hard reset attığınızda ya da yeniden başlattığınızda cihazınızın onarıma ihtiyacı kalmadan düzeldiğini göreceksiniz. Ancak bazen cihazınızın donanımlarının arızalanmasıyla birlikte de karşınıza ekran kapanması gibi sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunlar batarya, şarj soketi, ana ekran kartı gibi temel donanımların bozulmasından da meydana gelebilir. Eğer cihazınızı şarja taktığınızda cihaz şarj olmuyorsa ve açılmıyorsa şarjının tamamen bittiği ve bataryanın cihazı açacak kadar enerjisi kalmadığı görülür.

Garantili akıllı telefon ekran değişimi
Bu ekran sorunları aynı zamanda bataryanın ömrünün bittiğinin göstergesidir ve donanımsal arıza, bataryanın değiştirilmesiyle ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız, uzun yıllardan bu yana bu sektörde müşteri memnuniyeti garantisi veren şeffaf hizmetiyle sektörde lider konumundadır. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile ulaşımını sağladığımız cihazlarınızın ekran değişim aşamalarının her evresi size uzmanlarımız tarafından dilerseniz izletilebilmektedir. Böylece cihazınıza yapılan tüm müdahaleleri görebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
şiner
şiner
4 yıl önce

iphon ekran kirildi cok hizli degistirdiler 6 ay garantili olarak

Can durmaz
Can durmaz
4 yıl önce

Telefonumun ekranı kırılmıştı Yakınlarımda telefoncu yoktu bende acil ekran değişimine başvurdum ve çok memnun kaldım