Yerinde Ekran Değişim Hizmeti Aracı

Yerinde Ekran Değişimi – Teknik Servis Ayağınıza Gelsin!

Akıllı cihazlarının ekranlarında, meydana gelen kırık yada çatlak gibi durumların ardından kullanılamaz hale gelen dokunmatik ekranınızın değişim işlemi için Kadıköy Cep Dünyası olarak artık yerinde ekran değişimi hizmet dönemini başlatıyoruz!

Ekran Değişimi hizmeti için servisimizi tercih eden müşterilerimiz dilediği zaman dilediği noktada Kadıköy Cep Dünyası‘nın özel servis aracı ile ekran değişim işlemini gerçekleştirebilir. Özel Servis aracımız ve Kadıköy Cep Dünyası Mobil Ekip üyesi özel teknisyenlerimiz kapınıza kadar gelerek cihazlarınızın ekran değişimi işlemi başta olmak üzere tüm tamir işlemlerini gerçekleştirebilir.

Yerinde Ekran Değişimi İşlemi

Cep telefonlarınızın ekran değişimi işlemi için servisimizle iletişime geçtiğiniz zaman ”Yerinde Ekran Değişimi Hizmeti” talep ettiğinizi beyan ettiğiniz anda tarafınızdan randevu ve hizmetin verileceği adres talep edilir.

Ardından talep ettiğiniz yer, gün ve saatte Kadıköy Cep Dünyası‘na ait özel servisimiz ile Mobil Ekip üyesi teknisyenlerimiz ekran değişimi işleminizi gerçekleştiriyor. Mesafeniz uzaklığına göre kimi bölgeler için uygulanan servis ücreti hakkında bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde Ekran Değişimi talep eden müşterilerimiz, servisimize gelen herhangi bir müşterimizin yararlandığı tüm imkanlara ve ayrıcalıklara sahiptir. Bunun yanı sıra, teknisyenlerimiz tüm ekipmanlarını yanında getirecekleri için ekran değişim işleminin gerçekleşeceği süre anlamında da herhangi bir fark söz konusu olmayacaktır.

Moto-Kurye Hizmeti

Teknik servisimizde özel servis aracımız ile verdiğimiz ”Yerinde Ekran Değişimi Hizmeti” nin dışında Kadıköy Cep Dünyası‘na gelecek durumu olmayan ve ”Yerinde Ekran Değişimi’ni de tercih etmek istemeyen müşterilerimiz için Moto-Kurye hizmetimiz de devrede!

Moto-Kurye hizmeti talep eden müşterilerimizin dilediği yerden, dilediği gün ve saatte cihazlarını teslim alarak aynı gün içerisinde ekran değişimi işlemi ya da her diğer tamir işlemlerini gerçekleştirip istedikleri saatte de tekrar teslim ediyoruz.

Moto-Kurye hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz, eğer cihazlarının ekran değişim işlemini canlı bağlantı yoluyla izlemek isterlerse de tercihleri doğrultusunda bu imkanı da tanıyoruz. Moto-Kurye hizmetimizde kimi bölgelerde uygulanan servis ücreti hakkında bizimle iletişime geçerek ücretlendirmeyi öğrenebilirsiniz.

İl dışında bulunan müşterilerimiz için ise, moto- kurye hizmetinin dışında kargo yoluyla da ekran değişimi ve her türlü tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ücretsiz kargo fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen servisimizi arayabilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyası Adres Bilgileri İçin Tıklayınız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan
Hasan
5 yıl önce

Tuzlaya gelip 5s telefonumun ekranini degistirip verdiler cok guzel bir sistem