Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi şarj soketi değişimi servisimiz bünyesinde uzman ve deneyimli çalışanlar ile yapılır. soket değişimi öncesi ilk olarak tamir yoluna gidilir. Eğer şarj soketi tamir edilemeyecek durumda ise değişim yapılır. Değişim sırasında orijinale en yakın şarj soketi kullanılır ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapılır. Servisimizde Xiaomi telefonların şarj soketi değişimleri;

  • Telefon modeline uygun ve orijinale en yakın şarj soketleri ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında tüm işlemler sizlerin göz önünde yapılır.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri ortalama 30 ila 60 dakika arasında zaman alır. Değişim yapılmasının ardından yeni şarj soketi kontrol edilir ve telefonun şarj aldığından emin olunduktan sonra teslimat yapılır. Servisimizde çok fazla yoğunluk olması halinde ise değişim süresi zaman zaman farklılık gösterebilir.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimiz şarj soketi değişimi sırasında siz müşterileri için her zaman uzman ve tecrübeli ekibi ile işlem yapar. Bunun yanında soket değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Şarj soketi değişimi yapılmasının ardından telefonun şarj alıp almadığı kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca şarj soketi değişimi sonrasında sizlerin de onayı alınarak telefonlar teslim edilir.

Xiaomi şarj soketi sorunu servisimizde garanti kapsamında yapılır ve bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Tabi aynı zamanda değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler de asla silinmez ya da kaybolmaz.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi telefonlarda şarj soketi değişimleri sonrasında servisimizde yapılan titiz ve özenli bir çalışma sayesinde bilgileriniz asla silinmez. Çünkü şarj soketi değişimi sırasında telefon belleği üzerinde herhangi bir çalışma yapılmaz. Böylece telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgileriniz de hiçbir şekilde zarar görmez ve silinmeden kolayca şarj soketi değişimi yapılmış olur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments