Xiaomi Redmi S2 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi S2 ekran değişimi konusunda siz müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimi hizmetleri verir. Bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılan değişimler sonrasında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski performansına geri döner. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ayrıca xiaomi redmi s2 ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Değişim esnasında gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Redmi S2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri servisimizde alanında uzman ve deneyimli bir ekibin yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ve yeni ekranınızda gerçekleştirilen testler ile bazı kontroller yapılır. Ekranda herhangi bir sorun algılanmadığı taktirde teslimat işlemleri gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra garantili hizmetler sunan servisimiz, sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunar.

Xiaomi Redmi S2 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimizde bir ekran değişimi yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılır. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi ardından yapılan testler ve kontroller sonrasında telefonlarınız teslim edilir. Teknik servisimizde sadece yoğunluk olması halinde değişim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Siz de kırık, çatlak ya da çizik ekranlı telefonlarınızı servisimize getirebilir ve bizimle kısa süre içerisinde kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Ayrıca servisimiz ekran dokunmatiği bozulan Xiaomi telefonlar için de her zaman profesyonel çözümler sunar ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırır. Bu nedenle sizler de ekranlarınızda karşı karşıya kaldığınız tüm sorunlar için bizimle iletişime geçin ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments