Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Pro ekran değişimi için siz de ekranı kırık, çatlak ya da çizik telefonlarınızı bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerine her zaman alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla yardımcı olur. Ayrıca tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Dokunmatik ekran değişimi hizmetlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında ekranlarınız tamamen ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti açısından eski haline gelir. Bunların yanı sıra firmamızda siz değerli müşterilerimize;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verilir.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde en az 6 ay garantili hizmetler sunulur.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi hizmetleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde ekran değişimleri deneyimli bir kadro eşliğinde yapılır ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar kullanılarak tamamen profesyonel bir hizmet sunulur. Ayrıca değişim için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımız kullanılır. Cep telefonlarınızda ekran değişimi sonrası bilgileriniz asla silinmez ve bunun yanında değişim yapılmasının ardından ekranlarda bir dizi test ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca ekranlarınızı sizlerin de kontrol etmenize izin verilir.

Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Redmi Pro ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı çözümler sunan firmamızda ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Değişim sırasında yapıştırıcı maddenin kurulmasının ardından yeni ekran üzerinde bazı testler gerçekleştirilir ve daha sonra telefonlar teslim edilerek süreç tamamlanmış olur. Servisimizde çok fazla yoğunluk olması halinde ise ekran değişimi sürelerinde değişiklik meydana gelebilir.

Siz de ekranı kırılan, çatlayan, çizilen ya da ekran dokunmatiği bozulan Xiaomi telefonlarınızı hemen teknik servisimize getirin ve sizlere konusunda uzman ekibimizle yardımcı olalım. Ekran değişimlerinde uygun fiyat ve kalitenin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için her zaman kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürür ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara çözüm getirir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments