Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler ile ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin performansında hiçbir şekilde kayıp yaşanmaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ekran değişimleri yapılır.
  • Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız olmaması halinde telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve kısa sürede yapılan ekran değişimleri sonrasında yine kargo aracılığı ile telefonlarınızı teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verir. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunar.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve ardından ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler getirebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar tercih edilir. Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Telefonlarınızda bulunan bilgiler sizler için oldukça önemli bir yer sahipse ve bu konuda güvenilir bir firma arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Sizler de garantili ekran değişimi hizmetleri için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri kaliteli bir hizmetin yanı sıra oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Panel ve Ekran Değişimi

Servisimizde ekran değişimleri daima uzman bir ekip ve profesyonel bir işçilik ile gerçekleştirilir. Erkan değişimi hizmetlerinde ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet veren firmamız, kaliteli ve hızlı çözümlerin en doğru adresidir. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Ekran değişimleri için servisimize gelme imkanınız yoksa sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve tekrar kargo ile adresinize geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments