Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi hizmetleri için sizler de telefon servisimize gelin ve alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde ekran değişimleri için orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından düşüş yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca her zaman parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi ile telefonlarınızı kargo aracılığıyla servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, uzman ekibimiz tarafından kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak servisimiz tarafından karşılanır. Bunun yanında teknik servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi için sizler de uzman bir ekipten hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz siz müşterileri için her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanarak değişim yapar. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem gerçekleştirilir. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunların yanı sıra servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Garantili Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri hızlı ve güvenilir çözümler kapsamında sizlere sunulur. Sizler de servisimiz bünyesinde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerini en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile alabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları alanında uzman bir ekip ile ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Ekran değişimi ardından ise gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Tabi ekran değişimi sonrasında sizler de telefon ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Panel ve Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri için her zaman titiz ve hassas bir çalışma yapılır. Bu sayede değişim sonrasında kaliteli bir hizmet sunulmuş olur. Teknik servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Bu sayede Xiaomi telefonlarınızın ekranlarını oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda daha sonrada sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Böylece daha uzun ömürlü ve dayanıklı bir ekrana sahip olursunuz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme şansınız olmadığı durumlarda sizler de cep telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak yine kargo yoluyla adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında teknik servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments