Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Alanında uzman bir ekip ile değişim yapılan firmamızda, her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans açısından herhangi bir kayıp yaşanmaz. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantisi ile işlem yapılır.
  • Bunun yanında tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi için telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo ile telefon servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri daima firmamız tarafından karşılanır. Siz müşterileri için kaliteli ve güvenilir çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için sizler de bizi tercih edin ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alma fırsatına ulaşın. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında ortaya çıkan ekran sorunlarınız için de ücretsiz destek hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında telefon ekranlarınızda birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve sonrasında telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca servisimizde steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Böylece telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler için de telefonlarınızda bulunan bilgiler önemli bir konumda yer alıyorsa bizi tercih edin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız olmasa dahi telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimleri yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

Xiaomi Redmi Note 9 Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi telefonların ekranlarında meydana gelen tüm sorunlar, teknik servisimiz bünyesinde garanti kapsamında çözüme ulaştırılır. Garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizler de ekranlarınızda oluşan tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Değişim sonrasında ise yaşadığınız ekran sorunları için servisimizden ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Ucuz Ekran Değişimi

Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Ayrıca teknik servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişini yapan firmalardan biridir. Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edin ve servisimiz ile bir an önce istenen sonuçlara ulaşın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments