Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi konusunda siz de hızlı ve güvenilir çözümler için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekran değişiminde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, sizlere orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olur. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranınız tamamen eskiye döner. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde ise yine performans açısından herhangi bir düşüş yaşanmaz. Teknik servisimiz siz değerli müşterileri için;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verir.
  • Ayrıca değişim hizmetleri sırasında değiştirilen tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Ekran değişiminde yapılan tüm işlemler özel kameralar ile kayıt altına alınır.
  • Ön cam ya da dokunmatik ekran değişimi değil, her zaman panelli değişim yapılır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi servisimiz bünyesinde uzman ve deneyimli bir ekip eşliğinde gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler özel kameralar ile kayıt altına alınır. Ayrıca teknik servis odamız steril ve statik elektrikten arındırılmıştır. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan servisimizde değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ön cam değişimi ya da dokunmatik ekran değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Yani telefon ekranlarında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel de dahil olmak üzere tüm parçaların değişimi yapılır. Değişim sonrasında sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve bazı testlerde geçirerek teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonların değişimleri 45 ila 60 dakika arasında değişen sürelerde yapılır. Yeni ekranın yapıştırılması için kullanılan maddenin kuruması ve yeni ekran ile ilgili bazı testler de bu süreye dahildir. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde ekran değişimleri bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. Bunun dışında oldukça kısa sürede ekran değişiminizi yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments