Xiaomi Redmi Note 7 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 7 Pro ekran değişimi için sizler de bir an önce firmamıza gelin ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile sunduğumuz kaliteli çözümleri daha yakından görün. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanarak ekran değişimi yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanır. Dokunmatik ekran değişimi hizmetleriyle de sizlere yardımcı olan firmamız sayesinde değişim sonrasında telefon ekranlarınız tamamen eski performansına kavuşur. Ayrıca ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti de performans olarak herhangi bir düşüş yaşamaz. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için yapılan;

  • Ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılarak değişim yapılır.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay garantili hizmet verilir.
  • Ayrıca değişim sırasında ekibimiz tarafından gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Redmi Note Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde sizlere konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile hizmet veren firmamız, değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında teknik servisimizde ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda yapılır. Ayrıca Xiaomi redmi note 7 ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur.

Değişim hizmetlerini garanti kapsamında sunan firmamız sayesinde sizler de her an kendinizi güvende hissedebilir ve bu konuda hiçbir şüphe duymadan bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız, tüm ekran değişimleri sonrasında yeni ekranda çeşitli testler ve kontroller yaparak telefonlarınızı teslim eder. Ayrıca teslimat öncesi sizlerden onay alınır ve bunun ardından teslim gerçekleştirilir.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Teknik servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimlerinin ardından bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü sizlere hizmet veren uzman ekibimiz, yalnızca telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu sayede telefonlarınızda yer alan telefon rehberi, oyun, uygulama, video ve fotoğraf gibi bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments