Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi fiyatı 219 TL – Kadıköy Cep Dünyası

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi konusunda siz de hızlı ve profesyonel çözümler arıyorsanız, artık doğru yerdesiniz demektir. Servisimiz Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürür. Ayrıca servisimiz hiçbir şekilde Xiaomi redmi note 7 ön cam değişimi ya da iç ekran değişimi yapmaz. Bunun yerine her zaman komple ekran değişimi yaparak telefonlardaki iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm aksamları değiştirir. Yapılan bu değişim ilerleyen zamanlarda ekranlarda beyaz nokta ya da sarı leke gibi problemlerin oluşmasını engeller ve böylece ekran değişimlerinde kalıcı bir çözüm sunulmuş olur.

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi Fiyatı 

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi için siz de hemen telefon servisimize gelebilir ve sorun yaşadığınız ekranlarınızdan bizimle kurtulabilirsiniz. Ekran değişimi konusunda siz müşterileri için titiz ve kaliteli bir işçilik ortaya koyan firmamız, aynı zamanda Xiaomi redmi note 7 ekran değişimi fiyatı gibi konularda da her zaman uygun çözümler sunar. Kaliteli bir ekran değişimini siz de uygun fiyat aralıkları ile yaptırmak isterseniz, tek yapmanız gereken telefon servisimize uğramak ya da bizimle iletişime geçerek adresinizi belirtmenizdir. Çünkü servisimiz müşteri adresi ve kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi hizmetleri sunar. Adresinizde ekran değişimi hizmetleri almak için bizi aramanız ve adres bilgileriniz vermeniz yeterli olur.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için hızlı çözümler sunmaya çalışan ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeden işlemlerini gerçekleştiren servisimiz, oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Bunun yanında telefonlarda yer alan verileriniz hiçbir şekilde silinmez ve telefonlarınız sıfırlanmaz. Siz de bilgi güvenliği konusunda her zaman bize güvenebilir ve telefonlarınızı emanet edebilirsiniz. Servisimizde yapılan ekran değişimlerinde sunulan hizmetlere bakacak olursak da aşağıdaki gibi bir süreç karşımıza çıkar;

  • Telefon servisimizde Xiaomi telefonlar için ekran değişimleri hizmetleri yalnızca 45 dakika sürer. Sadece yoğunluk olması durumunda süreç 2 saate kadar uzayabilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri her zaman konusunda uzman ve deneyimli teknisyenler ile yapılır.
  • Servisimiz değişim için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olur.
  • Bunun yanında ekran değişimi hizmetlerinde telefonlar sıfırlanmadığı gibi içinde yer alan bilgilere de hiçbir şekilde zarar gelmez.
  • Ekran değişimi gerçekleştirildikten sonra takılan yeni ekran çeşitli testler ile kontrol edilir. Ekranın düzgün çalıştığından emin olunduktan sonra telefon müşteriye teslim verilir.
  • Telefon servisimiz daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmeti sunar.
  • Ekran değişimi esnasında tüm işlemler müşterinin yanında ve gözü önünde yapılır.
  • Kargo gönderim hizmeti ile de erkan değişimi yapan servisimiz, ortalama 3 iş günü içinde ekran değişimi yaparak telefonu müşteriye teslim ermiş olur.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapıyoruz?

Servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimlerini genel olarak ekranların kullanılamayacak bir hale gelmesi ile yapar. Telefon ekranlarında ciddi sorunların oluşmasına genelde darbe almaları neden olur. Alınan darbelere bağlı olarak ekranlar kırılır, çatlar ya da çizilir. Bu tür durumlarda her zaman için telefonlarınızı bize getirebilir ve ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca servisimizde sıvı teması ya da herhangi bir nedenle dokunmatik paneli bozulan Xiaomi telefonlar için de ekran değişimi hizmetleri sunulur. Yaşanan bu tür ekran sorunlarında da her zaman için bizi tercih edebilir ve kaliteli çözümlerimiz ile ekran sorunlarınıza veda edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişiminde Profesyonel Çözümler

Xiaomi telefonların ekranlarında yaşanan tüm problemler için hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda konusunda uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında telefon ekranlarınız son sistem ekipman ve donanımlar ile değiştirilir. Bu sayede değişim sırasında telefonların farklı donanımlarına hiçbir şekilde zarar gelmez. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda yer alan veriler silinmez ve güvenli bir şekilde ekran değişimi yapılır. Parça ve işçilik garantili bir ekran değişimi için siz de daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile profesyonel bir ekran değişimi hizmeti sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments