Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız ile siz de hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Ekran değişimlerinde sizlere konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında Xiaomi telefonlarınızda dokunmatik ekran değişimi yapılan firmamızda değişim sırasında her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Orijianle en yakın dokunmatik ekran değişimleri sonrasında telefonlarında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti ilk gün ki haline geri gelir. Ayrıca firmamız siz değerli müşterileri için;

  • Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında değiştirilen parçalar için en az 6 ay kadar garantili hizmetler sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimi yapıldığı sırada tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Telefonlarda Panelli Ekran Değişimi Hizmetleri

Firmamız siz müşterileri için xiaomi redmi note 6 pro ekran değişimi hizmetlerinde her zaman panelli ekran değişimleri yapar. Ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet veren firmamız ile telefonlarınızda daha sonradan ortaya çıkabilecek sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların da önüne geçmiş olursunuz. Panelli ekran değişimlerinde telefonlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilerek sizlere kalıcı çözümler sunulur.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde ekran değişimi hizmetleri yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişimin ardından yeni ekranda yapılan testler de bu sürenin içerisinde yer alır. Sadece teknik servisimiz bünyesinde yoğunluk olması halinde ekran değişimi sürelerinde birtakım farklılıklar yaşanabilir.

Siz de ekran değişimi konusunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa süre içerisinde etkili çözümler sunalım.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments