Xiaomi Redmi Note 6 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 6 ekran değişimi ve tamiri konusunda sizlere deneyimli ve uzman ekibi ile yardımcı olan teknik servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Teknik servisimiz bünyesinde Xiaomi orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimin ardından telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ilk kullanımdaki haline geri döner. Ekran değişimlerini son teknoloji ekipmanlar ile yapan firmamızda siz müşterilerimize;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak hizmet verilir.
  • Bunun yanında en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde ekran değişimleri için 45 ila 60 dakika arasında bir süre gerekli olur. Değişim esnasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi ardından yapılan testler de bu süreye dahil edilebilir. Ancak teknik servisimizde yoğunluk olması halinde değişim süresi zaman zaman farklılık gösterebilir.

Xiaomi Redmi Telefonlarda Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Sektörün öne çıkan firmaları arasında yer alan servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Siz de xiaomi ekran fiyatları konusunda en uygun çözümlere bizimle ulaşabilir ve bunun yanında bütçe dostu fiyatlarımız ile kaliteli ve profesyonel bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri steril ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında hem son teknoloji ekipmanlar hem de orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekran üzerinde birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Tabi yeni ekran siz müşterilerimizin de kontrol etmesine izin verilir. Diğer yandan ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonlarınızda yer alan verileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Bilgi güvenliği konusunda her zaman için teknik servisimize güvenebilir ve ekran değişimi için bizi tercih edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments