Xiaomi Redmi Note 4x Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4x ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti eskiden olduğu gibi ilk gün ki performansına kavuşur. Eğer siz de ekran problemlerinizi kısa sürede çözüme ulaştırmak istiyorsanız, kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonlarınızı bize getirebilir ve sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır.
  • Ekran değişimlerinde tüm parçalar için en az 6 ay kadar garanti kapsamı ile çalışılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi esnasında gerçekleştirilen tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Redmi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonların ekran değişimleri teknik servisimiz bünyesinde son teknoloji ekipmanlar ve uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda işlemler yapılır. Ekran değişimlerinde hiçbir zaman ön cam değişini değil, bunun tam aksine panelli değişim yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur. Değişim sonrasında yeni ekran bazı testlere tabi tutulur ve sizlerin de onayı alındıktan sonra teslimat gerçekleştirilir. Siz de kırık, çizik ya da çatlak ekranlı telefonlarınızı bize getirebilir ve servisimizde profesyonel bir ortamda yapılan ekran değişimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 4x Telefonlarda Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Xiaomi redmi note 4 ekran değişimi fiyatı servisimizde oldukça uygun aralıklarına sahiptir. Siz de ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimize uğrayın ve sizlere bu konuda hızlı ve güvenilir çözümler sunalım.

Ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin adresi olan firmamız, siz müşterileri için uygun fiyatların yanı sıra her zaman alanında uzman ve profesyonel ekibi ile hizmet verir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments