Xiaomi Redmi Note 4a Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4a ekran değişimi için kaliteli ve hızlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelin ve sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bir an önce ortadan kaldırın. Teknik servisimiz siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun ardından telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve dokunmatik hızı eski performansına kavuşur. Teknik servisimiz siz müşterileri için;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmetleri sunar.
  • Ekran değişimlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapar.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında yapılan işlemler tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 4a Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Eğer siz de ekran değişimine ihtiyaç duyuyorsanız ve kaliteli bir ekran değişimi nasıl olur? Merak ediyorsanız, sizlere bu konuda birtakım bilgiler vermek isteriz. Kaliteli bir ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, öncelikle ekran değişiminin püf noktaları konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Şimdi, ekran değişimi yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenlerin neler olduğuna daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimi konusunda ilk olarak dikkat edilmesi gereken püf nokta her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti alınmasıdır.
  • Bunun yanında telefonlarda ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimi yapılması önemlidir.
  • Ekran değişimlerinde en az 6 ay kadar değiştirilen her parça için garantili hizmet almak aynı şekilde önemli bir konumda yer alır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgiler hiçbir şekilde silinmemeli ya da zarar görmemelidir.
  • Diğer yandan ekran değişimi sonrasından müşteri de kendi telefonunun ekranını test edebilmelidir.

Xiaomi Redmi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Redmi Note 4a ekran değişimi hizmetleri teknik servisimizde ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişiminin ardından yapılan testler sonrasında telefonlar aynı gün içerisinde teslim edilir. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde ekran değişimi süresi zaman zaman değişiklik gösterebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments