Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi için siz de daha fazla beklemeden hemen firmamız gelin ve kırık, çatlak ya da çizik ekranlı telefonlarınız için sizlere profesyonel çözümler sunalım. Ayrıca telefonlarınızda meydana gelen ekran dokunmatiği ile ilgili tüm sorunlarınız için de hemen firmamıza gelebilir ve bizimle kısa süre içerisinde etkili çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimiz siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılmasının ardından ekranlarınızda dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti performans açısından eski haline geri gelir. Bunların yanı sıra servisimiz siz değerli müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapar.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde teknik servisimiz daima konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda ekran değişimleri gerçekleştirilir. Ekran değişimleri sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanan firmamız, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve bunun yanında değişim sonrası ekran ile ilgili gerekli testlerin yapılmasının ardından teslimat gerçekleştirilir. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı test edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi sonrasında teknik servisimizde yapılan işlemler ile bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü çalışanlarımız telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgilere asla zarar gelmez ya da silinmez. Bilgi güvenliği konusunda her zaman için teknik servisimize güvenebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız dorunlar için bizi tercih edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments