Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi için siz de hemen teknik servisimize gelebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Servisimiz kırılmış, çatlamış ya da çizilmiş olan Xiaomi telefonlarınızın ekran değişimlerinde sizlere hem hızlı hem de kaliteli çözümler sunar. Bunun yanında ekran dokunmatiğinin bozulması ya da herhangi bir nedenle arıza yapması durumunda da her zaman için bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamız siz değerli müşterilerine her zaman;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile çözüm sunar.
  • Ekran değişimi hizmetlerinde 6 ay parca ve işçilik garantisi ile hizmet verir.
  • Ayrıca değişim anında yapılan tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Panelli Ekran Değişimi Hizmetleri

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi konusunda her zaman panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimi yapar. Buna göre telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca bu şekilde ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran problemleri de meydana gelmez.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Ekran değişimi konusunda her kullanıcının bazı bilgilere sahip olması gerekir. Bunun nedeni yaşana ekran sorunları karşısından daha etkili ve kalıcı çözümler elde edilmesi olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle sizler de ekran değişiminde hem kaliteli hem de profesyonel hizmetler almak istiyorsanız, ekran değişimi yaptırmadan önce bu işin püf noktaları konusunda bilgi sahibi olmanız önemlidir. Peki, Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi yaptırmadan önce dikkat gerekenler nelerdir? daha yakından göz atalım.

  • Ekran değişimlerinde kaliteli çözümler elde etmek için il dikkat edilmesi gereken orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti almaktır.
  • Ayrıca ekran değişimi yapılırken ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri tercih edilmelidir.
  • Ekran değişimlerinde parça ve işçilik garantisi ile hizmet veren firmalar ile çalışılmalıdır.
  • Değişim sonrasında bilgiler hiçbir şekilde silinmemelidir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi ardından yeni ekran müşterinin kendisi tarafından da kontrol edilebilmelidir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments