Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi fiyatı 229 TL- Xiaomi Kadıköy Servisi

Xiaomi redmi 5 plus ekran değişimi  fiyatı konusunda detaylı bilgiler ile izlere yardımcı olacağımız bu yazımızda sizler de ekran değişimi ile ilgili pek çok farklı bilgi edinebilirsiniz. Akıllı telefonlarda ekran teknolojisinin günden güne değiştiğini ve hızla yeni teknolojiler ile karşı karşıya kaldığımızı söylemek mümkündür. Ancak ekran teknolojisi her ne kadar hızla gelişse de ekrnlarda meydana gelen sorunlar aynı şekilde karşımıza çıkar. Çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan ekran problemleri ise ekran değişimi yapılmasını zorunlu hale getirir. Telefon servisimiz, xiaomi redmi 5 plus ekran değişimi hizmetlerinde sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Hızlı bir şekilde ekranlarınızı değiştirir ve telefonunuzu teslim ederek hemen kullanmaya başlamanızı sağlar.

Xiaomi redmi 5 plus ekran değişimi fiyatı 229 TL

Xiaomi redmi 5 plus ekran değişimi için bizi tercih etmeniz halinde komple ekran değişimi hizmeti ile karşı karşıya kalırsınız. Çünkü bazı servisler sadece xiaomi redmi 5 plus dokunmatik ekran tamiri yapar. Ancak bu genelde tercih edilen ya da tavsiye edilen bir durum değildir. Çünkü ekran değişiminin komple yapılmadığı durumlarda ekranlarda bazı sorunlar baş gösterebilir. En sık karşılaşılan ekran sorunları arasında ise sarı leke ve beyaz nokta yer alır. Bazen ekranın büyük bir kısmını kaplayan sarı leke bazen de ekranın belirli noktalarında ortaya çıkar. Bu yüzden servisimizde iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel de dahil olmak üzere tüm parçaların değişimi yapılır.

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Xiaomi telefonlarınızın ekran değişimlerinde sizlere her konuda yardımcı olan servisimiz, müşteri adresi ve kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapar. Eğer siz de kaliteli ve hızlı bir ekran değişimi hizmeti arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz. Peki, telefon servisimizde ekran değişimleri nasıl olur? Daha yakından bakalım.

  • Xiaomi Redmi 5 Plus telefon modellerinde ekran tamiri ortalama 45 dakika içerisinde tamamlanır ve telefon müşteriye teslim edilir.
  • Ekran değişimlerinde her zaman uzman ve deneyimli bir ekip görev alır.
  • Sizler için ekran değişimi hizmetlerinde servisimiz, 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verir.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve bunun yanında telefon içerisinde yer alan verilere zarar gelmez.
  • Değişim sonrasında yeni takılan ekran bazı testler altında kontrol edilir. Eğer testler sırasında ekranda herhangi bir sorun yoksa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra servisimiz ekran değişimleri sırasında her zaman orijinale en yakın ekranları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde gerçekleştirilen uygulamalar müşterinin gözü önünde yapılır.
  • Servisimizde kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi hizmetleri de vardır. Bu süreç ortalama 3 iş günü kadar sürer ve kargo ile servisimize gelen telefonlar ekran değişimi yapılarak yine kargo ile geri gönderilir.

Ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Tamiri Nedenleri

Xiaomi Redmi 5 Plus modellerinde ekran değişimi yapılmasının çeşitli nedenleri vardır. Bunlar genelde ekranın herhangi bir şekilde hasar görmesi ve sonrasında kullanılmaz hale geldiği durumlar olarak karşımıza çıkar. Telefonun düşmesi ya da darbe alması ile ekranda hasar oluşması, suya düşmesi ve sıvı teması ya da farklı nedenler ile dokunmatik panelde arızaların meydanda gelmesi ekran değişimi yapılmasını gerektiren nedenler arasında karşımıza çıkar.

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Xiaomi telefonların ekran değişimlerine kaliteli ve özenli çalışmaları ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanılar ile hizmet verir. Bünyesinde yer alan uzman teknisyenleri ile ekran değişimi yapar ve bu şekilde işlemler sırasında telefonların diğer donanımlarına zarar gelmesini önler. Bunun yanında servisimizde verilen hizmetler 6 aylık parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilir. Bu şekilde müşterilerimiz aldıkları hizmet sonrasında 6 ay kadar güvence altına alınmış olur. Ayrıca değişim esnasında yapılan işlemlerin tamamı müşterilerimizin göz önünde yapılır. Eğer siz de yaptığı işlemler konusunda açık ve net bir şekilde her şeyi ortaya koyan bir servis ile çalışmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve kaliteden ödün vermeden yaptığımız çalışmaları daha yakından görün.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments