Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile yapılan firmamızda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile çözüm sağlanır. Firmamız bünyesinde orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilen ekran değişimleri sonrasında telefon ekranınız eski performansına kavuşur. Aynı zamanda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti olarak da herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmaz. Teknik servisimiz ekran değişimlerinde sizler için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanır.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garantili hizmet verilir.
  • Ekran değişimlerinde ön cam değişimi değil, tam aksine panelli ekran değişimleri yapılır.
  • Ayrıca değişimler sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Xiaomi akıllı telefonlarda ekran değişimi yaptırmadan önce her kullanıcının bilmesi ya da öğrenmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bu şekilde ekran değişimi hizmetlerinde daha kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak ve ilerleyen zamanlarda istenmedik ekran problemleri ile karşı karşıya kalmamak mümkün olur. Şimdi, Xiaomi Redmi 5 telefonlarda ekran değişimi yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenlere daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimi öncesi bilinmesi gereken püf noktalardan biri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yaptırmaktır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarda bulunan bilgilerin asla silinmemesi veya zarar görmemesi gerekir.
  • Ayrıca telefonlarda ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimi tercih edilmelidir.
  • Değişim hizmetlerinde en az 6 ay garanti kapsamında hizmet almak gerekir.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran müşteri tarafından da kontrol edilebilmelidir.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonlarda ekran değişimi konusunda deneyimli ve uzman bir ekip ile hizmet veren firmamızda ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında değişiklik gösterir. Yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim ardından yapılan ekran testleri de bu süreye dahildir. Sadece teknik servisimizde çok fazla yoğunluk olduğu anlarda değişim süresi farklılık gösterebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments