Xiaomi Mi Note 4 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 4 ekran değişimi için siz de sektörün önde gelen firmalarından biri olan teknik servisimize gelin ve orijinale en yakın ekranlar ile yaptığımız ekran değişimleri ile istenen sonuçlara ulaşın. Teknik servisimizde yapılan orijinale en yakın ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınız eski haline geri gelir. Ayrıca dokunmatik hassasiyeti, dokunmatik hızı ve ekran parlaklığı da ilk gün ki performansına geri döner. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi hizmetlerinde en az 6 ay garantili hizmetler sunulur.
  • Ekran değişimi yapılırken tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Mi Note 4 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi note 4 ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için uzman bir ekip ile çalışılır ve aynı zamanda kalıcı ve etkili çözümler üretilir. Servisimizde ekran değişimleri sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Değişim sonrası ekranda bazı testler yapılır ve ekranın düzgün çalıştığından emin olduktan sonra teslimat yapılır. Ayrıca değişimin ardından sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 4 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve daha sonradan istenmedik sorunlarla karşılaşmayacak bir hizmet almak için öncelikle bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle kaliteli bir ekran değişiminin nasıl yapıldığı konusunda bilgi edinmenizde yarar vardır. Şimdi, ekran değişimi yaptırmadan nelere dikkat edilmesi gerekir? Daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimi yaptırmadan önce ilk dikkat edilmesi gereken her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yaptırmaktır.
  • Bunun yanında cep telefonlarında ön cam değişimi değil, panelli değişim yapılması gerekir.
  • Değişim hizmetlerinde tüm parçalar için garanti kapsamında hizmet almak önemlidir.
  • Ekran değişimi sonrası telefon ekranınızı sizin de kontrol etmenize izin verilmelidir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz zarar görmemeli ve silinmemelidir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments