Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Fiyatı 219 TL – Kadıköy Cep Dünyası

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi konusunda siz de her zaman bizi tercih edebilir ve bizimle en kısa sürede telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorulardan kurtulabilirsiniz. Telefon servisimiz siz akıllı telefon kullanıcıları için ekranların ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilmekte ve çalışmalarını buna göre yapmaktadır. Bu nedenle telefon servisimizde her zaman komple ekran değişimi yapılır. Yani servisimizde hiçbir zaman sadece xiaomi mi note 3 ön cam yapmaz ve bunun yerine ekranı oluşturan parçaları tamamen değiştirir. Yapılan değişimlerde ekranların iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış paneli olmak üzere tüm parçaları değiştirilir ve kaliteli bir işçilik sunulur.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Ne Kadar

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi ne kadar hizmetlerinde siz müşterilerimiz için komple ekran değişimi yapmamızın bazı nedenleri vardır. Bunun en önemli nedenlerinden biri komple ekran değişimi yapılmayan ya da sadece ön cam değişimi yapılan telefonların ekranlarında daha sonradan arı leke ve beyaz nokta gibi problemlerin meydana gelmesidir. Telefon servisimiz, sizlere kaliteli ve uygun çözümler sunmak için her zaman komple ekran değişimi ile sizlere yardımcı olur. Eğer siz de ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler ile uğraşmak istemiyorsanız, bizi tercih edebilir ve sizlere sunduğumuz profesyonel çözümleri daha yakından görebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimiz akıllı telefonların ekran değişimlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve ardından sizlere kısa sürede teslim eder. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında gerekli testleri ve kontroller yapar ve bunun ardından teslimat sürecini gerçekleştirir. Ayrıca servisimizde parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur. Bu şekilde ekran değişimi sonrası benzer sorunlar yaşanması halinde tekrar servimize gelerek ücretsiz destek almanız mümkündür. Telefon servisimiz ekran eğişimi hizmetlerinde ise genel olarak aşağıdaki şekilde sizlere yardımcı olur;

  • Xiaomi Mi Note 3 telefonlarda servisimiz tarafından ekran tamiri için gerekli olan süre sadece 45 dakikadadır.
  • Servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde daima konusunda uzman ve tecrübeli personeller ile çalışmalar yapar.
  • Bunların yanı sıra 6 ay parça ve işçilik garantisi ile müşteriler aldıkları hizmet karşısında güvence altına alınır.
  • Firmamız ekran değişimi hizmetlerinde yeni takılan ekran çeşitli testler ve kontroller yapmadan teslim gerçekleştirmez. Öncelikle ekranlar üzerinde bir dizi kontroller yapar ve bir sorun bulunmuyorsa telefonu müşteriye telim eder.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde hiçbir zaman telefonlar sıfırlanmaz ve telefon içinde yer alan rehber, fotoğraf, video, oyunlar ve uygulamalar gibi tüm veriler aynı şekilde kalır.
  • Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimlerinde teknik servisimiz her zaman orijinale en yakın ekran seçenekleri ile hizmet verir.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler ise tamamen müşterinin yanında ve gözü önünde yapılarak akılda soru işareti oluşmasına izin verilmez.
  • Servisimize gelme imkanı olmayan ya da zamanı bulunmayan müşterilerimiz ise kargo gönderimi ile ekran değişimi yaptırabilir. Genel olarak 3 iş günü içerisinde gerçekleşen bu hizmet için öncelikle kargo ile telefonlar servisimize gelir ve telefonun bize ulaştığı aynı gün ekran değişimi yapıldıktan sonra telefon tekrar kargoya verilir.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Nedenleri

Xiaomi Mi Note 3 akıllı telefonlarda zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı ekran değişimi yapılması gerekebilir. Telefonlarda darbe almaya bağlı olarak ekran kırılma ya da çatlamaları yaşanır. Ayrıca xiaomi mi note 3 dokunmatik ekran paneli üzerinde yaşana bazı sorunlar da ekran değişimini zorunlu kılabilir. Bu tür durumlarda ise ekran değişimi yapılmadan telefon ekranı sağlıklı bir şekilde kullanılamaz.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Tamiri İçin En Doğru Adres

Telefon tamir ve onarımlarında sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, aynı zamanda siz müşterilerine alanında uzman ve deneyimli personelleri ile hizmet sunar. Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile hizmet veren servisimiz, ekran değişimlerini tamamen siz müşterilerinin gözü önüne yapar ve değişim sırasında telefonların içerisinde yer alan bilgiler asla silinmez. Eğer siz de uygun fiyat aralıkları ile hızlı ve kaliteli çözümler istiyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments