Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 2 ekran değişimi konusunda siz de hem kaliteli hem de profesyonel bir hizmet arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, deneyimli ve uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişimin ardından telefon ekranlarınız eski performansına kavuşur. Bu şekilde telefonlarınız ilk gün ki haline geri döner. Bunların yanı sıra teknik servisimizde her zaman;

  • Ekran değişimleri sırasında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar tercih edilir.
  • Bunun yanında ekran değişimleri için 6 ay garantili hizmetler sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da kaybolmaz.
  • Diğer yandan ekran değişimi yapılırken tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleşir.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi note 2 ekran değişimi hizmetleri, teknik servisimizde konusunda uzman ve deneyimli çalışanlar eşliğinde yapılır. Ayrıca değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunların yanı sıra ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış uygun ortamlarda yapılır. Değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ve değişimi yapılan ekran birtakım testlere tabi tutulur. Aynı zamanda yeni ekran sizlere de test ettirilir ve sizden onay alınmasının ardından teslimat yapılır.

Xiaomi Mi Note 2 Telefonlarda Panelli Ekran Değişimi

Teknik servisimizde ekran değişimlerinde sadece ön cam değişimi hizmetleri yerine panelli ekran değişimi yapılır. Böylece ilerleyen zamanlarda telefon ekranında istenmedik sorunları önüne geçilmiş olur. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri sırasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm parçalar değiştirilir.

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Xiaomi Mi Note 2 telefonların ekran değişimleri teknik servisimizde yaklaşık olarak 60 dakika içerisinde tamamlanır. Kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi sonrasında yapılan testler de bu süreye dahil edilebilir. Sadece zaman zaman yoğunluk olması halinde ekran değişimi süresinde değişiklikler yaşanabilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments