Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi için sizler de bir an önce teknik servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile telefon ekranlarınızda oluşan sorunları ortadan kaldırın. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak hiçbir kayıp yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Bunun yanında daima parça ve işçilik garantisi ile işlem yapılır.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Servisimizde çizik, kırık ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlar için servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda yaşadığınız herhangi bir sorun için de servisimize gelerek ücretsiz destek almanız mümkündür.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman alanında uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkar. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Daha sonra ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmemesi halinde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizlerin de kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir eki ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için güvence altında bir hizmet almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Servisimizde ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu nedenle ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de değişim sırasında telefonlarınızda bulunan bilgilerin silinmesini istemiyorsanız, servisimiz ile iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile kaliteli çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Panelli Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizler de profesyonel çözümlere ulaşabilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman kalıcı çözümler sunan servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Yani ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments