Xiaomi Mi Mix 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Mix 3 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer teknik servisimiz, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olur. Siz de ekranı kırılan, çatlayan, çizilen ya da ekran dokunmatiğinde çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kaldığınız telefonlarınızı hemen servisimize getirebilir ve bizimle hızlı ve kaliteli çözümlere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz siz değerli müşterilerine;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet sunar.
  • Ayrıca değiştirilen her parça için 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapar.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Değişim sırasında yeni ekranın tam olarak telefon kasasına yerleştirilmesi için özel bir yapıştırıcı madde kullanılır. Bu maddenin kuruması ve ekran değişimi ardından yapılan testler bu süreye dahildir. Ancak bazen servisimizin çok fazla yoğun olduğu durumlarda bu süre değişiklik gösterebilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi Mi Mix 3 ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü servisimizde çalışan uzman ekibimiz değişim sırasında sadece telefonun görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve böylece bilgilerinize zarar gelmez. Siz de bilgilerinizin hiçbir şekilde silinmesini istemiyorsanız, bu konuda büyük bir hassasiyet ve titizlikle hizmet veren teknik servisimiz ile sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi İçin Uygun Fiyatlı Çözümler

Teknik servisimiz kaliteli ve profesyonel hizmetlerinin yanı sıra sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yapar. Xiaomi Mi Mix 3 telefonlar için de aynı fiyat politikası ile hizmet veren firmamız, sizlere bütçe dostu ekran değişimi fiyatları ile yardımcı olur. Siz de kaliteli bir ekran değişimini uygun fiyat aralıkları ile almak için hemen teknik servisimize uğrayın ve sizlere alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments