Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Max ekran değişimi hizmetlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile siz müşterilerine yardımcı olur. Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, bu sayede telefonlarınızın eski haline geri dönmesine imkan sağlar. Ayrıca ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda da hiçbir şekilde performans düşüklüğü yaşanmaz. Bunların yanı sıra firmamız siz müşterileri için;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garantili çalışılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde Xiaomi akıllı telefonlarınızın ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez. Servis çalışanlarımız telefonlarınızın sadece görüntü biriminde işlem yapar ve bu şekilde bilgileriniz zarar görmez. Telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi tüm bilgiler olduğu gibi kalır ve hiçbir şekilde kaybolmaz.

Xiaomi Telefonlarda Panelli Ekran Değişimi Hizmetleri

Xiaomi Mi Max ekran değişimi konusunda telefonlarınızda hiçbir zaman için sadece ön cam değişimi yapılmaz. Bunun yerine panelli ekran değişi yapılarak ilerleyen zamanlarda ortaya çıkması muhtemel ekran sorunlarının önüne geçilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri telefon ekranlarında oluşabilecek sarı leke ve beyaz nokta gibi sorunların da tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimiz siz müşterileri için ekran değişimlerinde steril ve aynı zamanda statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapar. Bu sayede değişim sırasında telefonlarınızda istenmedik durumlar meydana gelmez. Bunun yanında kırık, çatlak, çizik ya da dokunmatik ekranında bozulmalar oluşan telefon ekranlarınıza konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çözüm sunulur. Ekran değişimi sonrasında birtakım testler yapılarak ekranın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunur. Ayrıca yeni ekranı sizin de kontrol etmenize imkan verilerek ekran değişiminin her safhasında kaliteli ve profesyonel çözümler ile işlem yapılır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AffiliateLabz
AffiliateLabz
4 yıl önce

Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂