Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi konusunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere kısa süre içerisinde ekran sorunlarınızda yardımcı olalım. Teknik servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresidir. Siz de ekranı kırılan, çatlayan ya da çizilen telefonlarınızı bize getirebilir ve bizimle kısa süre içerisinde çözüm elde edebilirsiniz. Bunun yanında ekran dokunmatiğinin bozulması gibi durumlarda da yine bizimle iletişime geçebilir ve sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi sonrasında sorun yaşamamak ve daha kaliteli bir hizmet almak için öncelikle her kullanıcı gibi ekran değişimi konusunda bazı bilgilere sahip olmanız gerekir. Profesyonel ve kaliteli bir işçilik ile ekran değişimi hizmeti almanız daha sonradan çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalmanızın da önüne geçer. Peki, ekran değişimi yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimi hizmetlerinde önemli olan ilk husus değişimin orijinale en yakın ekranlar ile yapılmasıdır.
  • Bunun yanında sadece ön cam değişimi değil, telefonlarda panelli ekran değişimi yapılması gerekir.
  • Alınan hizmet sırasında değişimi yapılan tüm parçalar için paça ve işçilik garantili hizmetler almak önemlidir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında bilgilerin silinmemesi ve zarar görmemesi gerekir.
  • Diğer yandan ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı siz müşterilerin de kontrol etmesine izin verilmelidir.

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi Ne Kadar Zamanda Yapılır?

Xiaomi Mi Max 3 akıllı telefonların ekran değişimleri servisimiz bünyesinde deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile yapıldığı için kısa sürede sonuçlanır. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim yapılmasının ardından gerçekleştirilen ekran testleri de dahil olmak üzere servisimizde ekran değişimi süresi 45 ila 60 dakika arasında değişir. Sadece teknik servisimizde çok fazla yoğunluk olduğu durumlarda değişim süresi biraz daha uzayabilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments