Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi F1 ekran değişimi konusunda siz müşterilerine kaliteli ve profesyonel çözümler ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve deneyimli ekibi ile değişim hizmetleri sunar. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan ekran değişimleri sayesinde telefonlarınızın performansı ilk gün ki haline döner. Ayrıca ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti için de aynı durum geçerlidir. Firmamız siz değerli müşterileri için;

  • Ekran değişimlerinde her zaman Xiaomi orijinale en yakın ekranlar kullanır.
  • Değiştirilen parçalar için parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ayrıca değişim esnasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Mi F1 ekran değişimi teknik servisimiz bünyesinde yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ekranı yapıştırmak için kullanılan maddenin kurulmasının ardından yeni ekranda birtakım testler gerçekleştirilir. Bu işlemlerin hemen sonrasında yeni ekran sizin de kontrolünüze sunularak teslimat yapılır. Servisimizde yoğunluk olması halinde değişim süresinin uzayabileceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde bilgileriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Çünkü alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız sadece cep telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Bu nedenle telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, rehber ve uygulama gibi bilgilerin hiçbir silinmez ya da kaybolmaz. Bilgi güvenliğinin sağlanması konusunda her zaman için teknik servisimize güvenebilir ve Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız tüm sorunlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi F1 telefonların ekran değişimleri için firmamız, sizlere konusunda uzman ve deneyimli teknisyenler ile hizmet verir. Ayrıca değişim esnasında her zaman son teknoloji ekipmanlar ile cihazlarınıza müdahale eder. Bunların yanı sıra cihazınızda steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda eldiven takılarak ekran değişimleri yapılır. Değişim sırasında tüm işlemler kameralar tarafından kayıt altına alınır. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranda bazı testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AffiliateLabz
AffiliateLabz
4 yıl önce

Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂