Xiaomi Mi A3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A3 ekran değişimi için sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile hizmet almak istemez misiniz? Eğer neden olmasın diyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen telefon servisimize gelin ve sizlere xiaomi ekran fiyatları konusunda birbirinden farklı çözümler sunalım. Kaliteli bir hizmeti uygun fiyat aralıkları ile almak ve bunun yanında telefon ekranlarınızda tekrar sorun yaşamak istemiyorsanız, sizin için en doğru adresin firmamız olduğunu belirtmek isteriz. Bunların yanı sıra telefon servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur ve bu şekilde değişim sonrasında herhangi bir sorun yaşanmasına izin verilmez.

Xiaomi Mi A3 ekran değişimi hizmetleri, bizzat servisimiz bünyesinde yer alan alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yapılır. Kendi alanında tecrübeli olan çalışanlarımız Xiaomi ekran değişimi sırasında telefonlarınızın herhangi bir donanımına zarar verilmemesi için gereken tüm önlemler alır. Bunun ardından çalışmalarına devam eder ve değişim yapıldığı sırada telefonlarınız sıfırlanmaz. Eğer ekran değişimlerinde telefon içerisinde yer alan bilgilerin silineceğini düşünüyorsanız, bu konuda servisimiz tarafından alınan önlemler sayesinde herhangi bir sorun yaşamayacağınızı ve tüm bilgilerinizin olduğu gibi kalacağını belirtmek isteriz.

Xiaomi Mi A3 Ekran Değişimi İçin Servisimizde Sunulan Hizmetler

Telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri oldukça kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Bunun yanında komple ekran değişimi yapılır ve bu işlem sırasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm ekran parçaları değiştirilmiş olur. Servisimizde komple ekran değişimi yapılmasının nedeni ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarında sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmaması içindir. Eğer siz de telefon ekranlarında buna benzer sorunlar yaşamak istemiyorsanız, ekran değişimlerinde her zaman bizi tercih edebilirsiniz. Servisimiz akıllı telefonlarda ekran değişimlerini genel olarak aşağıdaki gibi yapmaktadır;

  • Telefon servisimizde Xiaomi Mi A3akıllı telefon modellerinin ekran değişimler yaklaşık olarak 45 dakika içerisinde tamamlanır.
  • Değişimlerde daima uzman ve tecrübeli bir teknisyen kadrosu yer alır.
  • Ayrıca servisimiz ekran değişimlerinde hem parça hem de işçilik garantisi ile hizmet sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimi yapılırken telefonlar sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Yeni ekranın telefona takılması ile birtakım testler ve kontroller ile denemeler yapılır. Eğer ekranda sorun bulunmuyorsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Telefon servisimiz sizlere daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanır ve değişimleri bu ekranlar ile yapar.
  • Müşterilerimiz ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemleri yakından izleyebilir ve telefon üzerinde gerçekleştirilen işlemlerin neler olduğunu görebilir.
  • Kargo gönderim hizmeti ile de Xiaomi Mi A3 telefonların ekran değişimini yapan firmamız, yaklaşık olarak 3 iş günü içinde servise gelen telefonun erkan değişimin yapar ve tekrar kargo ile müşteri adresine hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Servisimiz Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapar?

Telefon servisimiz öncelikle kırık ekranlı ve çatlak ekranlı telefonlar için değişim hizmeti sunar. Bunun yanında isteğe bağlı olarak çizik ekranlı telefonlarının ekranlarını değiştirmek isteyenlere de yardımcı olur. Ayrıca servisimizde aynı şekilde dokunmatik panel bozulmaları için de ekran değişimi hizmeti verilir. Yani herhangi bir nedenle dokunmatik ekran çalışmadığında ya da ekranda çeşitli şekilde donma ya da kasma gibi durumlar meydana geldiğinde hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi A3 Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Siz de ekran değişiminde sorunsuz ve hızlı bir hizmet almak ve bir an önce telefon ekranlarınızda yaşadığınız problemleri ortadan kaldırmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimlerinde profesyonel çözümler sunan firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimlerinde telefonlarda yer alan bilgiler silinmez ve değişim sırasındaki tüm işlemler müşterinin gözü önünde yapılır. Eğer siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda bir ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, hemen telefon servisimize gelin ve sizlere kısa süre içerisinde etkili çözümler sunalım.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments