Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A2 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar ile yapışan değişimin sonrasında telefonunuz tamamen eski haline gelir. Bunun yanında ekran parlaklığı ve dokunmatik hızında ise performans açısından bir değişiklik olmaz. Servisimizde siz değerli müşterilerinizi için her zaman;

  • Orijinale en takın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Bunun yanında en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi verilir.
  • Ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi Mi A2 ekran değişimi sırasında telefon servisimiz oldukça titiz ve özenli bir çalışma gerçekleştirir. Bu sayede telefonlarınızda bulunan verileriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Çünkü değişim sırasında tüm işlemler görüntü birimi üzerinde yapılır ve telefon belleği ile ilgili herhangi bir çalışma olmadığı için bilgilerinize zarar gelmez.

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde ekran değişimleri sırasında özel yapıştırıcı madde kullanılır. Bu sayede ekran telefona daha iyi bir şekilde adapte olur. Yapıştırıcının kuruması ve sonrasında gerçekleştirilen ekran testleri ile servisimizdeki ekran değişimi süresi 45 ila 60 dakika arasında değişiklik gösterir. Bunun yanında servisimizde yoğunluk olması halinde bu süre biraz daha uzayabilir.

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi A2 telefonların ekran değişimleri servisimizde her zaman uzman ve deneyimli bir kadro ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Ayrıca ekran değişimi yapılan ortam tamamen steril ve statik elektrikten arındırılır. Bu sayede değişim esnasında istenmedik sorunların oluşması da önlenmiş olur. Siz de ekran değişim sonrasında telefon ekranınızı kendiniz kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz. Firmamızın değiştirilen tüm parçalar için garantili hizmetler verdiğini de tekrar hatırlatmak isteriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments