Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi 219 TL – Kadıköy Xiaomi Ekran Değişimi Merkezi

Xiaomi Mi A1 ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda sektörün önde gelen teknik servislerinden biri olarak hizmet vermektedir. Akıllı telefonlarda ekranlar her geçen gün daha önemli bir boyuta gelmekte ve bu nedenle ekranlarda yaşanan en ufak sorun bile telefonların kullanılmaz bir hale gelmesine neden olmaktadır.

Xiaomi Mİ A1 Ekran değişimi fiyatı

Çeşitli nedenlere bağlı olarak ön plana çıkan ekran problemlerinde telefon servisimiz, her zaman komple ekran değişimi hizmetleri verir. Yani xiaomi ekran değişimi hizmetleri kapsamında telefonların iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış paneli birlikte değiştirilir. Bu şekilde daha kalıcı bir çözüm yolu üretilmesinin yanında yeni takılan ekranda da ilerleyen zamanlarda doğru istenmedik sorunlar yaşanmaz.

Xiaomi ön cam değişimi

Xiaomi Mi A1 ön cam değişimi  yapılınca telefonda birtakım sorunlar meydana gelir ve bunların başında ise beyaz nokta ve sarı leke yer alır. Örneğin sadece ön cam değişimi yapılan telefonlarda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran problemlerinin ortaya çıktığı görülmektedir. Tabi ekran değişimlerinde kullanıcıların merak ettiği konulardan biri de ekran fiyatları olur. Yüksek maliyetli ekranlar ile yapılan değişimler, kullanıcıların ciddi anlamda zorlanmasına neden olabilir. Ancak telefon servisimizde en uygun xiaomi mi a1 ekran değişimi fiyatı konusunda sizlere zorluk çıkarmaz ve oldukça uygun fiyat aralıkları ile karşınıza çıkar. Telefon servisimizde yapılan ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanılır ve bu şekilde ekranlarınızda hiçbir zaman için istenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalmazsınız.

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Siz de Xiaomi telefonlarınızda ortaya çıkan ekran sorunları için kaliteli çözümler sunan bir telefon servisi arıyorsanız, artık doğru adreste olduğunu söylemek isteriz. Firmamız, siz müşterileri için her zaman hızlı ve profesyonel çözümler işlem yapar. Bunun yanında müşteri adresinde ekran değişimi hizmeti veren servisimiz, aynı zamanda kargo gönderimi ile de ekran değişimi yapmaktadır. Yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde kargo ile gönderilen telefonlarınız ekranları değişmiş bir şekilde sizlere geri ulaştırılır. Bunların yanı sıra telefon servisimiz tarafından erkan değişimlerinde sunulan hizmetler aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Xiaomi Mi A1 modellerinde firmamız tarafından yapılan ekran değişimi hizmeti ortalama 45 dakika içerisinde tamamlanır.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmetlerinde her zaman konusunda uzman ve deneyimli bir kadro bulunur.
  • Firmamız, tüm ekran değişimlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verir.
  • Bunların yanı sıra telefonlarda yer alan bilgilerin güvenli bir şekilde saklanması ve zarar görmemesi için çalışanlarımız tarafından gerekli tüm önlemler alınır.
  • Yeni takılan ekran üzerinde bir dizi kontrol ve testler gerçekleştirilmeden teslimat yapılmaz. Öncelikle ekranda bazı kontroller gerçekleştirilir ve ekranın normal bir şekilde çalıştığından emin olunduktan sonra kullanıcıya teslimat yapılır.
  • Firmamız, tüm telefon modellerinde yaptığı ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranları kullanır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişim sırasında yapılan tüm işlemler müşterinin gözü önünde yapılır ve bu şekilde telefonda gerçekleştirilen işlemlerin neler olduğunu müşteriler de görmüş olur.
  • Kargo gönderimi ile yapılan ekran değişimleri de yine firmamızın müşterileri için sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden biridir. Öncelikle kargo ile telefonlar servisimize kadar gelir ve bunun ardından ekran değişimi yapılır. Daha sonra ise telefonlar yine kargo yolu ile müşteriye geri gönderilir. Tüm bu süreç yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin!

Eğer siz de Xiaomi Mi A1 telefonlarınızın ekranlarında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız ve bir türlü yaşadığınız bu sorunun üstesinden gelemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon servisimiz, siz müşterileri için her zaman kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürür. Bunun yanında ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Uzman kadrosu ile tüm çalışmaları sizlerin gözü önünde yapar ve bu şekilde gerçekleştirilen işlemlerin neler olduğunu siz de yakından görebilirsiniz. Firmamız, 6 ay süre ile parça ve işçilik garantisi sunarak sizleri güvence altına alır. Ayrıca uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yapar ve sizlere pek çok farklı konuda profesyonel çözümler ile yardımcı olur.

Youtube kanalımızdaki videolarmızı izleyip kanalımıza abone olablirsiniz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan Basri
Hasan Basri
4 yıl önce

Xiaomi ekran değişimi için halkalı’dan Kadıköy’e gelip başarılı bir şekilde ekran değişikliği için kendime teşekkür ederim Şamil ekran değişimi için kesinlikle burayı tercih edebilirsiniz