Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişimi Fiyatı 949 TL- Kadıköy Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9 SE ekran değişimi ile siz müşterileri için her zaman kaliteli ve hızlı çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Siz de mi9 se ekran fiyatı olarak en uygun çözümlere bizimle ulaşabilir ve sunduğumuz avantajlı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli bir kadro tarafından yapılır. Bunun yanında son sistem ekipman ve donanılar ile gerçekleştirilen değişimlerde her zaman profesyonel çözümler sunulur. Ekran değişimlerinde kaliteden ödün vermeden uzman bir firma ile çalışmak istiyorsanız, hemen bizi arayabilir ve servisimizde sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kadıköy Xiaomi Ekran Değişimi servisi

Xiaomi Mi 9 SE ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli bir işçilik ortaya koyan servisimiz sayesinde ekran sorunlarınızda kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Komple ekran değişimi ile sizlere hizmet sunan firmamız, ekran değişimleri sırasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimini yapar. Ekranlarda meydana gelen kırılma, çatlama ya da çizilme gibi sorunlarda kaliteli bir hizmet süreci ortaya koyar. Bunun yanında mi 9 se dokunmatik sorunu yaşanması halinde si müşterileri için geniş kapsamlı hizmetleri ile kısa sürede dokunmatik panel problemlerini çözüme ulaştırır.

Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişimi Nasıl yapılır?

Akıllı telefonlarda ekran değişimi hizmetleri ile sektörde öne çıkan firmalardan biri olarak sizler de Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında karşılaştığınız sorunlar için bizi tercih edebilirsiniz. Telefon servisimize gelme imkanınız olmasa dahi kendi adresinizde ya da kargo ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Kendi adresinizde ekran değişimi hizmeti almak için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve bunun ardından adres bilgilerinizi ileterek sizlere ulaşmamızı sağlamaktır. Servisimiz bünyesinde bir ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen işlemler ise aşağıdaki gibidir;

  • Xiaomi Mi 9 SE telefonların ekran değişimi servisimizde yaklaşık olarak 45 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Ancak servisimizde yoğunluk olmasına bağlı olarak bu süre 2 saate kadar uzayabilir.
  • Bunun yanında değişimler sırasında her zaman konusunda uzman ve deneyimli bir kadro görev alır.
  • Servisimi ekran değişimlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çalışır.
  • Ekran değişimi öncesinde ya da değişim anında telefonlarda sıfırlama yapılmaz ve bunun yanında telefonlarda bulunan veriler silinmez.
  • Telefonlarda ekran değişimi yapılmasının hemen ardından yeni ekran çeşitli testler ile kontrol edilir. Yapılan testler sonrasında herhangi bir sorun yoksa teslimat sürecine geçilir.
  • Bunların yanı sıra telefon servisimizde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranları kullanılır.
  • Ekran değişimi sırasında telefon üzerinde yapılan tüm işlemler müşteri yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Ayrıca servisimizde kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapılmaktadır. Müşterilerimiz öncelikle telefonlarını kargo yolu ile servisimize gönderir ve bunun ardından ekran değişimi yapılan telefon aynı gün içerisinde kargo ile müşteri adresine geri yollanır. Bu işlem süreci yaklaşık olarak 3 iş günü kadar sürer.

Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişimini Hangi Durumlarda Yapıyoruz?

Telefon servisimiz Xiaomi Mi 9 SE modellerinde ekran değişimlerini kırılma, çatlama ya da çizilme gibi durumlarda yapar. Darbe almaya bağlı olarak telefon ekranlarında oluşan sorunlar için hemen bize gelebilir ve sizlere ekran değişimi hizmetlerimiz ile yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca dokunmatik ekranlarda meydana gelen bozulmalar için de servisimiz aynı şekilde ekran değişimi hizmetleri sunar. Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında herhangi bir nedenle oluşan kırılma, çatlama ya da çizilme gibi durumlarda hemen servisimize gelin ve sizlere kısa süre içerisinde etkili ve kalıcı çözümler sunalım.

Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Telefon tamir ve onarımında sektörün önde gelen firmalarından biri olarak hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi yapan firmamız, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Telefonlarda ekran değişimi sırasında bilgileriniz silinmez ve aynı zamanda değişim esnasında yapılan işlemleri bizzat yakından takip edebilirsiniz. Eğer siz de uygun fiyat aralıkları ile kaliteli bir ekran değişimi arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments