Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

Xiaomi Mi 8 Se Ekran Değişimi

Xiaomi mi 8 se ekran değişimi yapılan servisimizde sizler de oldukça hızlı ve güvenilir çözümler ile istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kırık, çatlak ya da çizik telefon ekranlarda uzman ve deneyimli ekibi ile ekran değişimi yapan firmamız, aynı zamanda sizlere son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Değişim sonrasında cep telefonunuzun ekran parlaklığında, dokunmatik hızında ya da dokunmatik hassasiyetinde herhangi bir performans değişikliği yaşanmaz. Bu konuda her zaman için bize güvenebilir ve cep telefonlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakından Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında değiştirilen tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Bunun yanında değişim sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi mi 8 se Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Pek çok kullanıcı taradından merak edine bu sorunun cevabı ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yer alan verilerin silinmediği şeklindedir. Servisimiz ekran değişimlerinde cep telefonlarınızı sıfırlamaz ve bunun yanında içinde yer alan verilerin silinmesine izin vermez. Cep telefonu ekranlarında meydana gelen sorunlar direkt olarak görüntü birimi ile alakalıdır. Bu yüzden telefon belleği ile ilgili herhangi bir işlem yapılmaz ve aynı zamanda verileriniz silinmez.

Xiaomi mi 8 se Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimiz kırılan, çatlayan ya da çizik olan ekran problemlerinde hızlı çözümler ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında Xiaomi mi 8 se dokunmatik ekran bozulmalarında da oldukça kısa sürede ekran değişimi yapana firmamız, değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim sonrası yeni ekranda birtakım testlerin gerçekleştirilmesi ile en geç 60 dakikada ekran değişimini tamamlar. Ancak bu değişim süreci servisimizde yoğunluk olması halinde değişiklik gösterebilir.

Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen telefon servisimize gelebilirsiniz. Sizlere alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda çözüm odaklı çalışmaları ile kısa sürede ekran sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments