Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi Mi 5 Ekran değişimi konusunda siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, sizlere orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verir. Bunun ardından telefon ekranlarınız ilk gün ki haline geri döner ve dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı açısından herhangi bir şekilde performans düşüklüğü yaşanmaz. Uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olan teknik servisimiz ile ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Firmamız siz değerli müşterileri için;

  • Ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 5 Ekran değişimi hizmetleri servisimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman bir kadro ile gerçekleştirilir. Ayrıca cihazınız sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda ekran değişimine alınır. Ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimi hizmetleri veren firmamız sayesinde sizler de daha sonradan ekranlarınızda oluşabilecek sorunlar için kalıcı çözümler elde etmiş olursunuz. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrası ekranlarınız test edilir ve herhangi bir sorun olmadığı durumda teslimat yapılır. Aynı zamanda ekranlarınızı değişim sonrası sizler de inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika kadar sürer. Bu süreye yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişim sonrasında yapılan testler ve kontroller de dahildir. Sadece servisimizde yoğunluk olması halinde bu süreçte değişiklik meydana gelebilir.

Siz de uygun fiyat aralıkları ile kaliteli bir ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere ekran sorunlarınız için yardımcı olmamızı sağlayın. Ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için her zaman bizi tercih edebilir ve profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments