Xiaomi Mi 10 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişimlerinde telefon servisimiz siz müşterileri için her zaman uzman ve tecrübeli ekibi ile ekran değişimi yapar. Değişim sırasında son sistem ekipman ve donanımlar kullanılır ve aynı zamanda firmamız parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olur. Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişimi hizmetlerinde telefonlarınız hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve bunun yanında telefonlarınızda yer alan tüm bilgiler zarar görmeden değişim yapılır. Uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri sunan telefon servisimiz sayesinde siz de kaliteli ve profesyonel çözümlere ortak olabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Pro Ekran Değişimi Sırasında Sunduğumuz Hizmetler

Akıllı telefonların ekran değişimlerinde sizlere profesyonel bir ekip ile hizmet veren servisimiz, aynı zamanda komple ekran değişimi ile ekran sorunlarınızı çözer. Telefon servisimizde iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimi yapılır ve bu şekilde ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarında beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar meydana gelmez. Siz de Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişimi konusunda hızlı ve kaliteli çözümleri bir arada görmek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz bünyesinde siz müşterilerimiz için sunduğumuz ekran değişimi hizmetleri aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Telefon servisimizde Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri sadece 45 dakika içerisinde sonuçlanır.
  • Değişim sırasında her zaman deneyimli ve tecrübeli teknisyenler ile çalışılır.
  • Ayrıca sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına servisimiz 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ekran değişimi yapıldıktan hemen sonra yeni ekran çeşitli yöntemler ile kontrol edilir ve eğer bir sorun yoksa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Servisimizde son sistem ekipman ve donanımlar ile kaliteli bir işçilik ortaya konur.
  • Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler müşterinin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Kargo yoluyla ve müşteri adresinde ekran değişimi yapan servisimiz, firmamıza uzak bir konumda olan müşterileri için ayrıcalıklı hizmetler sunar.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet
Mehmet
4 yıl önce

Telefon piyasaya çıkmadı!?
Lanman 13 şubat?
Satış 14 şubat!