Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilir ve alanında uzman ekibimiz ile kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından düşüş yaşamaz. Ayrıca telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Ayrıca değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile telefon servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Servisimiz bünyesinde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim yapıldığı sırada ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Çünkü deneyimli ve uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Sizler de telefonlarınızda yer alan bilgiler konusunda hassas bir yapıya sahipseniz ve güvenebileceğiniz bir servis hizmeti arıyorsanız, bir an önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Garantili Ekran Değişimi

Servisimizde tüm ekran değişimleri daima garanti kapsamında gerçekleştirilir. Kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve teknik servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlar için de ücretsiz destek ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Panelli Ekran Değişimi

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Sizler de ekranlarınızın dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıda olmasını istiyorsanız, ekran değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimlerinde siz müşterileri için daima hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede yapılır ve sonrasında ekranlarınızda gerekli kontroller ve testler yapılar teslimat gerçekleştirilir. Ekranlarınızda yapılan kontroller sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Ayrıca servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de bütçenize uygun ekran değişimi çözümleri için dilediğiniz her an bizi tercih edebilir ve konusunda uzman ekibimiz ile kaliteli hizmetleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments