Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL

Xiaomi Black Shark ekran değişimi hizmetleri olarak sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sektörün telefon tamir ve onarımında öncü firmalarından biri olarak deneyimli ve tecrübeli teknisyenler ile çalışmakta ve ekran değişimlerinizi son sistem ekipmanlar ile yapmaktayız. Siz de xiaomi ekran değişimi konusunda her an bizi tercih edebilir ve servisimize gelerek sizlere sunduğumu ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Çünkü firmamızda yaşadığınız tüm ekran sorunları için kalıcı çözümler sunulur.

Xiaomi Black Shark Ekran Fiyatı 399 TL

Xiaomi Black Shark ekran değişimi konusunda her anlamda profesyonel çözümler ortaya koyan servisimiz, aynı zamanda siz müşterileri için komple ekran değişimi hizmetleri sunar. Telefon ekranlarında dokunmatik panel başta olmak üzere iç ekran, ön cam ve dış panel tamamen değiştirilir. Bunların yanı sıra servisimizde xiaomi ekran fiyatlarıda da oldukça makul seviyelerde yer alır. Bu nedenle hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için her zaman bizi tercih edebilir ve servisimize gelerek ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli bir işçiliği daha yakından görme şansına sahip olabilirsiniz.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri genel olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanında isteğe bağlı olarak müşterilerimiz kendi adreslerinde de ekran değişimi hizmeti alabilir. Ayrıca değişim sırasında telefonlarda yer alan video, fotoğraf, uygulama, oyun ya da rehber gibi bilgiler silinmez ve aynı zamanda telefonlar sıfırlanmaz. Bu nedenle bilgi güvenliği konusunda her zaman için telefon servisimize güvenebilir ve kaliteden ödün vermediğimiz çalışmalarımızı daha yakından görebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve erkan sorunlarınız karşısında yardım talebinde bulunmak kadar kolaydır. Bunların dışında servisimizde ekran değişimi hizmetleri aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Xiaomi Black Shark akıllı telefonlarda ekran değişimi hizmetleri oldukça kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılır. Yaklaşık olarak 45 dakika içerisinde değişimi yapılan telefonlar kullanıcıya teslim edilir.
  • Ekran değişimi sırasında kaliteli bir hizmet vermek adına alanında uzman ve deneyimli bir kadro görev alır.
  • Ayrıca servisimiz 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunar.
  • Ekran değişimi yapılırken telefonlar asla sıfırlanmaz ve telefonlarda bulunan veriler silinmez.
  • Değişim yapılmasının ardından takılan yeni ekranda bazı kontroller yapılır. Bu şekilde telefonlarda herhangi bir olmadan teslimat yapılır.
  • Ekran değişimlerinde firmamız her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi esnasında yapılan tüm işlemler müşterilerin gözü önünde yapılarak akılda şüphe oluşturacak durumlara izin verilmez.
  • Kargo ile ekran değişimi hizmetleri de sunan telefon servisimiz, ortalama 3 iş günü içinde ekran değişimlerini yaparak telefonları kullanıcılara geri gönderir ve süreci tamamlar.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Neden Yapılır?

Xiaomi telefon modellerinde ekran değişimi çeşitli nedenlere bağlı olarak zorunlu hale gelir. En çok karşılaşılan nedenler arasında telefonun darbe alması nedeniyle ekranda oluşan problemlerdir. Genelde darbe alan telefonlarda dokunmatik panelde ya da ekranın diğer aksamlarında sorunlar yaşanır ve ekran kullanılamaz duruma gelir. Bunun yanında suya düşen ya da sıvı temasında bulunan telefonların ekranlarında da aynı durum söz konusu olur. ayrıca dokunmatik panelde oluşan mekanik arızalar da aynı şekilde ekranda çeşitli sorunlar meydana getirir. Bu tür sorunlar karşısında ise yapılması gereken bir an önce ekranın değiştirilmesi ve tekrar eski haline getirilmesi olmaktadır. Çünkü ekran değişimi yapılmadan telefon ekranlarını verimli bir şekilde kullanmak mümkün olmaz.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi İçin Uygun Fiyatlı Çözümler

Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, artık doğru yerdesiniz demektir. Xiaomi telefonlarda ekran değişimi için uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler ile çalışır. Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile sizleri güvence altına alan servisimiz, ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda yer alan bilgilerin zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alır. Servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen ekran değişimlerini siz de yakından izleyebilir ve bu şekilde telefon üzerinde yapılan işlemlerin neler olduğunu görebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve ekran değişimlerinde sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetleri daha yakından görmektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments