Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark 2 telefonlarınız için siz de kaliteli ve hızlı çözümler arıyorsanız, artık doğru adrestesiniz demektir. Telefon servisimiz siz müşterileri için kaliteden ödün vermeden Xiaomi ekran değişimi hizmetleri sunar. Değişim sonrasında telefon ekranlarınızda performans açısından herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Aynı zamanda ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti hiçbir şekilde değişikliğe uğramaz ve bunun yanında ekran parlaklığı da tıpkı eskisi gibi olur. Yani telefonlarınız tam anlamı ile eski haline geri döner.

Servisimizde ekran değişimleri sırasında;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır.
  • Değiştirilen tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında tamamlanır. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı malzemenin kuruması ve test süresi ortalama bu süre içerisinde tamamlanır. Tabi bu sürenin servisimizde oluşan yoğunluğa göre değişiklik göstereceğini de söylemek doğru olur.

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimizde Xiaomi telefonlarınızın ekran değişimleri sonrasında herhangi bir bilgi ya da veri kaybı ile karşılaşmazsınız. Telefonlarda oluşan ekran problemleri tamamen görüntü biri ile alakalıdır ve bu yüzden verileriniz üzerinde herhangi bir işlem gerçekleştirilmez ve bu nedenle hiçbir şekilde bilgilerinizi silinmez. Bu konuda her zaman için bize güvenilir ve telefonlarınızı servisimize emanet edebilirsiniz.

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Black shark ekran değişimi hizmetleri servisimizde cihaz için gerekli olan ortam koşullarının sağlanmasının ardından yapılır. Değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar ile işlemler gerçekleştirilir ve ekran değişimi sonrasında telefonunuz eski haline ve performansına geri döner. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılan ekran değişimleri sırasında cihazınız sterilize edilir ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış bir ortamda çalışma yapılır. Siz de değişim sırasında gerçekleştirilen tüm işlemleri yakından izleyebilir ve telefonunuz üzerinde gerçekleştirilen işlemleri daha yakından görebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments