Kadıköy’de Telefon Tamiri Yapan Pazar Günü Açık servis

Telefon tamiri pazar günü ekran değişimi yapan servis olarak  yalnızca sektöre liderlik eden ve her zaman müşterilerinin sorunlarını çözmek için çaba sarf eden firmalar tarafından gerçekleştirilebiliyor. Özellikle büyük şehirlerde insanlar telefonlarına her an ihtiyaç duyabildiği için Pazar günlerinde yaşadıkları sorunlar sebebiyle o günü telefonsuz olarak geçirmek istemiyorlar.

İstanbul’da Telefon Tamiri ve Ekran Değişimi Yapan Pazar Günü Açık servis

İstanbul nüfus itibari ile Türkiye’nin en büyük şehri bu şehirde Birçok kişi yoğun bir iş temposu içerisinde çalışırken Pazar günü arıza yapan telefonlarını hafta içinde onarım işin firmalara götürmeyi düşünmüyor. Hafta içerisinde oldukça yoğun oldukları için Pazar günü bu sorunu çözmek isteyen kişiler, Pazar günü telefon bayileri açık mı sorusunun yanıtını arıyor. Bu soruya olumlu yanıt alabilmeleri için her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmalara başvurularını yapmaları gerekiyor.

Telefon Tamiri Pazar Günü Yapıldığında Hangi Arızalar Onarılıyor?

Telefon tamiri pazar günü yapılacağı zaman birçok firmada yetkin elemanların o gün içerisinde çalışmadığı düşünülüyor. Buna rağmen bizler gibi sektörde her zaman daha ileriye gitmeyi hedefleyen firmalar, telefon tamirini en başarılı şekilde tamamlayacak olan çalışanlarını Pazar günleri de bu hizmeti vermesi için hazır hale getiriyor. Pazar günü onarım noktamızda hizmet veren çalışanlarımız;

  • Ekran çatlamaları ya da kırılmalarında,
  • Telefonların açılmama problemlerinde,
  • Siyah ekran sorunu yaşandığında,
  • Telefonların şarj olmamaya başlaması durumunda onarım işlemlerine hemen başlayarak gün içerisinde telefonları teslim ediyor.

Firmamızın uzman çalışanları Pazar günü açık telefoncular arasında verilebilecek en iyi hizmeti verirken çok kısa bir süre içerisinde onarım işini tamamlayabiliyor.

Kadıköy boğa heykelinden Kadıköy cep dünyasına nasıl gelinir? Videomuzu izleyip kanalımıza abone olun

 

Telefon Tamiri Pazar Günü Yapılırsa Ekstra Ücret Ödeniyor mu?

İnsanlar telefonlarının bozulması durumunda moral düşüklüğü yaşamaya başlarken kısa sürede bu sorunu çözebilecek iyi firmaların arayışına başlıyor. İstanbul gibi büyük şehirlerde olduğu gibi Kadıköy de 24 saat açık telefon tamircisi bulmak oldukça zor oluyor. Birçok kişi için Pazar günleri mesai saatleri içerisinde hizmet veren tamircilerin olması gerekli hizmetin alınması için yeterli oluyor.

istanbul anadolu yakasında pazar günü ara gelsin servisi var mı?

Firmamız çok uzun süredir Pazar günlerinde verilebilecek en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Bu hizmeti almak için müşterilerimiz internet sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak telefonlarını uzman çalışanlarımıza teslim edebiliyor.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Canan Uygur
Canan Uygur
5 yıl önce

Pazar günü çaresiz bir şekilde kırık iPhone 8 ekran değişimi yaparak bizi zor durumda kurtaran cep telefonu teknik servis hizmet yeri