Telefon Ekran Kayması Nasıl Düzeltilir?

Telefon ekran kayması nasıl düzeltilir sorusuna yanıt arayan kişilerin en kısa sürede telefon tamirinde uzman olan noktalara gelmesi gerekmektedir. Kişiler, bu sorunu kendi amatör yöntemleri ile çözmeye çalıştıklarında çok daha büyük problemler ortaya çıkabilmektedir.

Gerçekleştirilecek olan ekran kayması düzeltme işlemlerinde ilk olarak sorunun yazılımlardan kaynaklanıp kaynaklanmadığı araştırılır. Bu tarz problemler yazılımların düzeltilmesi ya da telefonun fabrika ayarlarına geri döndürülmesi ile çözülmektedir. Bunun yanı sıra bataryalardaki şişmeler buna sebep oluyorsa bataryaların değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durum ekranın düzelmesini sağlamıyorsa ekranın da batarya ile birlikte değişimi gerekli olmaktadır. Son olarak ekrana görüntü aktarımını sağlayan parçaların tamamı incelenerek bunlarda bir sorun olup olmadığı araştırılmaktadır.

Telefon Ekran Kayması Hangi Durumlarda Olur?

Telefon ekran kayması nasıl düzeltilir sorusunun yanıtını almak için bizlere başvuruda bulunan kişiler, ilk olarak buna sebep olan etmenleri öğrenmelidir. Genel olarak ekranlarda yaşanan sorunların büyük bir kısmı kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple de kullanıcıların telefonda renk kayması ya da ekran kayması problemlerini yaşamamak için dikkat etmesi gereken unsurlar bulunur.

  • Çok uzun süre oyun oynayarak telefonların ısınması,
  • Çok ucuza alınan şarj cihazlarının telefonlarda kullanımı,
  • Bataryaların yanlış kullanımı ile şişmelerin olması,
  • Telefonun yüksekten düşürülmesi,
  • Sert bir cisimle telefon ekranlarında darbe vurulması gibi sebeplerden ekranlarda kaymalar yaşanabilmektedir.

Telefon Ekran Kayması Ne Kadar Sürede Onarılır?

Telefonlarda yaşanan sorunların biran önce çözüme kavuşturulması kullanıcılar için çok büyük önem taşır. Artık akıllı telefonlar hayatın bir parçası olduğundan insanlar akıllı telefonlarını sürekli olarak kullanma isteği duymaktadır. Yaşanan telefon ekran arızaları sebebi öğrenildiği anda çözüme kavuşturulabilmektedir.

Telefonlarda yaşanan ekran kaymalarının birden çok sebebi olduğu için hepsinin irdelenmesi ve çözüm için en ekonomik yöntemlerin uygulanması gerekir. Bunun bilincinde olan firmamız tüm bu işlemleri birkaç saat içerisinde tamamlamaktadır. Tamamlanan bu işlemler sonrasında telefonlar kullanıcılara teslim edilirken takılan yeni parçalar varsa bunların garantisi de kullanıcılara sunulmaktadır. Sizler de bu avantajlı ekran kayması onarımı hizmetini almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın
Telefon Ekran Kayması Nasıl Düzeltilir?
5 (100%) 35 votes
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir