Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Merak ediyorsanız, sizlere bu konuda birtakım bilgiler vermek isteriz. Öncelikle ekran değişimleri telefon ekranlarında yaşanan kırılma, çatlama ve dokunmatik panel arızaları sonucunda gündeme gelir. Çünkü telefon ekranlarında yaşanan bu arızalar, nerdeyse telefonun kullanılmaz hale gelmesine neden olur. Bu nedenle kalıcı ve etkili bir çözüm yolu ekran değişimi olarak görülür. Böyle bir durumun akabinde ise ortaya çıkan sorulardan biri ekranı kırılan telefon kaç günde yapılır? olmaktadır. Kullanıcılar genelde ekranlarında yaşadıkları sorun karşısında yaptırmak istedikleri ekran değişimi için çok fazla beklemeyi tercih etmemekte ve bu nedenle işlemlerin daha kısa süre içerisinde tamamlanarak telefonlarını kullanmaya başlamak istemektedir.

Cep Telefonu Ekranı Değişimi Ne Kadar Zaman Alır ?

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Sorusu için ilk olarak şu cevabı vermek yanlış olmaz. Eğer ekran değişimi yapacak firmanın elinde yine değişimi yapılacak olan telefon modeline ait ekran varsa işlemler oldukça kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılır. Ancak firmanın elinde yeni ekran yoksa ve bu ekranın tedarik edilmesi gerekiyor ise ekran değişimi birkaç güne yayılır. Normalde ekran değişimleri ortalama 20 dakika ile 2 saat arasında süren bir işlem süreci gerektirir. Eğer değişim yapan firmada yoğunluk yoksa ekran değişimi sadece 20 dakika kadar sürer. Gerekli testlerin ve kontrollerin yapılmasının ardından ise telefon müşteriye teslim edilir. Ekran değişiminin hızlı bir şekilde yapılması çoğu zaman ekranın tedarik durumuna bağlı olarak değişir.

Telefon Ekran Değişimi Yapılırken Verilen Hizmetler

Telefon ekranlarında değişim yapılması birçok soruyu da gündeme getirir. Bunlardan bazıları değişim süresi ve fiyat olarak karşımıza çıkar. Merak edilen soruların başında gelen kırık ekran tamiri fiyatı ile değişim süresi son zamanlarda pek çok kullanıcının öğrenmek istediği süreçler arasında yer alır. Bunların yanında ekran değişimlerinde verilen hizmetler de aynı şekilde merak edilmekte ve bire ekran değişimini nasıl yapıldığı öğrenilmeye çalışılmaktadır. Bu nedenle sizler için ekran değişimi nasıl yapılır? bilgi vermek ve süreci öğrenmenizde sizlere yardımcı olmak istedik. Şimdi ekran değişiminde sunulan hizmetlere daha yakından bakalım.

  • Akıllı telefonlarda ekran değişimleri yaklaşık olarak 20 dakika sürer ve bir yoğunluk olması halinde ise en geç 2 saat içerisinde yapılarak müşteriye teslim edilir.
  • Ekran değişimi için firmalar çoğu zaman hem orijinal hem orijinale yakın ekran alternatifleri ile hizmet verir.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetler veren firmalar, belirli bir süre kadar müşterilerine güvence sunar.
  • Her firma ekran değişimleri için konusunda uzman ve tecrübeli elemanlar bulundurur ve değişim sırasında telefonların zarar görmesini engeller.
  • Ekran değişimi hizmetlerinde süre oldukça önemlidir ve bu neden her firma en hızlı çözümü sunmaya çalışır.
  • İsteğe bağlı olarak müşteri adresinde ve bunun yanında kargo gönderimi ile de ekran değişimi yapmak mümkündür. Genelde servise gelemeyen müşterileri yaşadıkları ekran sorununu bu şekilde gidermeyi tercih etmektedir.
  • Firmalar ekran değişimi öncesinde ve sonrasında telefonların içinde yer alan bilgilerin korunması için tüm önlemleri alır. Telefonlar asla sıfırlanmaz ve hiçbir şekilde format atılmaz.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra ise bazı testler ve kontroller ile ekranın düzgün çalışıp çalışmadığına bakılır ve bunun ardından telefon müşteriye teslim edilir.
  • Genelde birçok firma değişim yapmasının ardından kırılmaz cam koruyucu desteği sunar ve bu şekilde aynı sorunlara karşı koruma hizmeti verir.

Telefon Ekran Değişimi Konusunda Kaliteli ve Hızlı Onarım

Ekran değişiminde hızlı ve güvenilir çözümler mi arıyorsunuz? O halde hiç zaman kaybetmeden hemen firmamız ile iletişime geçin ve sizler de alanında uzman ekibimiz tarafından sunulan hizmetlere daha yakından tanık olun. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak siz müşterilerimize her zaman kaliteli ve hızlı çözümler sunduğumuzu söyle ek isteriz. Ayrıca müşteri adresinde ekran değişimi yapan firmamız, sizlere servise gelmeden hizmet alma imkanı sunar. Bunun yanında parça ve işçilik garantisi altında hizmet verdiğimizi ve yaşadığınız benzer sorunlara karşı sizleri koruma altına aldığımızı da belirtmek isteriz. Uygun fiyatlarda ekran değişimi hizmetleri için siz de bizi tercih edin ve firmamız ile kaliteli bir işçilik nasıl yapılır daha yakından görün.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments