Tekirdağ Ekran Değişimi

 

Tekirdağ ekran değişimi konusunda sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen servisimize gelin ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile değişimler gerçekleştirilir. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Tekirdağ ekran değişimi ile telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve kısa süre içerisinde ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında siz müşterilerine garanti kapsamında hizmet sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Tekirdağ garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Tekirdağ

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Servimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Tabi ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri hızlı ve güvenilir çözümler eşliğinde garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi tüm sorunları Tekirdağ garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Tekirdağ

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Böylece telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Bir sorun gözükmediği taktirde telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Tekirdağ

Xiaomi ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Tekirdağ garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Tekirdağ

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin, alanında uzman ekibimiz ile hızlı ve uygun fiyatlı çözümlere ulaşın. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonucunda eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca teknik servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments