Sony Xperia Xz1 lcd ekran
Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlogGenel / / 0 Yorum

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi Fiyatı 429 TL- Kadıköy Cep Dünyası

Sony Xperia XZ1 ekran değişimi konusunda siz de hızlı ve güvenilir çözümler elde etmek istiyorsanız. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen telefon servisimize gelin ve sizlere en kısa sürede kaliteli çözümler sunalım. Firmamız sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır ve bunun yanında telefon tamir ve onarımında profesyonel hizmetler ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimi hizmetlerinde de kaliteli bir işçilik ortaya koyan servisimiz, değişim sonrasında kalıcı ve etkili çözümler ile ön plana çıkar. Eğer siz de sony xz1 telefonlarınızda çeşitli ekran sorunları yaşıyorsanız, hemen servisimize gelin ve ekran değişiminde kaliteyi yakından görün.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi Fiyatı Ne kadar ?

Sony Xperia XZ1 ekran değişimi fiyatı ne kadar? sorusundan çok ekran değişimi yapan servisimizde her zaman komple ekran değişimi yapılır. Yani ekran değişimi sırasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm parçalar değiştirilir ve bu şekilde daha sonradan ortaya çıkması muhtemel beyaz nokta ve sarı leke gibi sorunlar da tamamen ortadan kalkar. Bunun yanında sony xperia xz1 ekran fiyatı ile ilgili sizlere her zaman en uygun çözümleri sunar. Bu şekilde erkan değişimi sırasında bütçeniz zorlanmaz ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet almış olursunuz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmetler için dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Eğer siz de akıllı telefonlarınızda çeşitli ekran sorunları yaşıyorsanız ve ekran değişimi için alanında uzman. Bir teknik servis arayışındaysanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelebilirsiniz. Uzman kadrosu ile sizlere hızlı bir ekran değişimi hizmeti veren servisimiz, aynı zamanda parça ve işçilik garantisi ile sizleri güvence altına alır. Bu sayede aldığınız hizmet sonrasında benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar bizimle iletişime geçebilir ve ekranla ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda bizden ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Servisimizin ekran değişimi sırasında sunduğu hizmetler ise şu şekilde karşımıza çıkar;

  • Sony Xperia XZ1 telefonlarda servisimiz tarafından yapılan ekran değişimleri sadece 45 dakika kadar sürer.
  • Değişim sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması ve diğer aksamlara zarar verilmemesi için deneyimli ve tecrübeli personeller göre v alır.
  • Ayrıca servisimiz 6 ay süreli hem parça hem de işçilik garantisi ile hizmet verir.
  • Teknik servisimizde ekran değişimi öncesinde ya da ekran değişimi esnasında telefon asla sıfırlanmaz ev aynı zamanda telefon içindeki veriler silinmez.
  • Telefonlarda ekran değişiminin yapıldıktan hemen sonra yeni ekranın bir dizi test ve kontrollere tabi tutulur. Ekran düzgün bir şekilde çalışıyor ise ekran değişimi yapılan telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Servisimizde önemli konulardan biri de ekran değişimi hizmetlerinde her zaman orijinale en yakın ekranların kullanılmasıdır.
  • Ekran değişimlerinde gerçekleştirilen tüm işlemler baştan sona müşterilerin gözü önünde yapılır ve böylece müşteriler verilen hizmetleri daha yakından görmüş olur.
  • Diğer yandan ortalama 3 iş günü içerisinde servisimizde kargo gönderimi ile ekran değişimi yamak da mümkün olur.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi Neden Gerekli Olur?

Sony Xperia XZ1 modellerinde ekran değişimleri kırılma, çatlama ya da dokunmatik panel arızalarında gerekli olur. Bu arızaların meydana gelmesinde ise telefonların darbe alması, sert bir zemine düşmesi, sıvı ile teması ve dokunmatik panelde bir anda meydana gelen mekanik sorular olmaktadır. Bu arızaların giderilmesinde ekranın sağlıklı bir şekilde kullanılması çoğu zaman mümkün olmaz.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Telefon tamir ve onarımında sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan telefon servisimiz, aynı zamanda ekran değişiminde kalitenin en önemli adresidir. Ekran değişimlerini alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yapan firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Siz de aldığınız hizmet sonrasında belirli bir süre kendinizi güvencede hissedebilir ve bunun yanında aynı sorunları yaşamanız halinde ücretsiz destek alabilirsiniz. Diğer yandan ekran değişimleri sırasında yapılan tüm işlemleri yakından inceleyebilir ve telefonunuz üzerinde neler yapıldığını görebilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarının yanı sıra profesyonel bir ekran değişimi hizmeti için hemen servisimize gelin ve siz de kaliteli hizmetlerimize tanık olun.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments